Final Girl Series 3 rozbija bank na Kickstarterze

Final Girl 3 - kampania na KS

Trwa kampania trzeciego sezonu Final Girl prowadzona przez Van Ryder Games. Patrząc po wyniku graczy solo nie brakuje.

Po sukcesie pierwszej i drugiej serii kolejna odsłona była pewniakiem do ufundowania. Po kilku dniach kampanii na liczniku jest ponad 4 mln złotych, a do zakończenia zbiórki zostało jeszcze sporo czasu.

Final Girl Series 3. Tytuły filmów

Final Girl 3 - pudełkaNowy sezon to kolejnych 5 gier zwanych filmami, gdyż przypominają stare kasety vhs. Ma być jeszcze bardziej strasznie, krwawo i trudno. Tak jak w przypadku poprzednich sezonów do zagrania niezbędny jest Core Box, czyli podstawowe pudełko.

Kapsuła grawitacyjna wylądowała w pobliżu farmy owiec na obrzeżach miasta Utopia. Zawiera ona żarłoczną istotę wyhodowaną przez wyższą inteligencję w jednym celu: oczyszczenia planety z obecnego życia. Mieszkańcy wkrótce zostaną zaatakowani przez stado gigantycznych węży piaskowych, które gnieździły się tuż pod miastem od prawie miliona lat.

W mieście grasuje zabójczyni zwana przez media Dręczycielką. Jej znakiem rozpoznawczym jest umieszczania ofiar w śmiertelnych pułapkach, z których można uciec… ale tylko w teorii. Wpadasz właśnie w jedną z nich.

W małym miasteczku Falconwood dzieją się dziwne rzeczy. Eksperymenty rządowe i zjawiska nadprzyrodzone zdarzają się regularnie, a teraz zaczynają dotyczyć także Ciebie. Twoi przyjaciele i inni nieznajomi zaczynają znikać. Jak powstrzymać potwora z równoległego wymiaru?

Razorface to zabójca, który zmusza Cię do rozliczenia się ze sobą i czerpie z nich moc. Zostajesz umieszczony w Hellscape, labiryncie który ciągle się zmienia. Czy pozostaniesz w tym piekle na zawsze? A może uda ci się ujść z życiem i wrócić do normalnego życia?

Cyborg z przyszłości powrócił  z misją zniszczenia dzieciaka, którego nazywają „Zbawicielem”. Mark V Hunter będzie Twoim pierwszym wyzwaniem. Będziesz musiał go zniszczyć, zanim przybędzie Mark X Hunter, aby mieć szansę na przetrwanie tej próby.

Final Girl Series 3. Ceny

Wybór progów cenowych i dodatków jest spory. Można zamówić pojedynczą część, cały komplet, dorzucić jeszcze figurki lub wziąć Mystery Boxa.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Nowa kampania od CMON ogłoszona. Nadchodzi DCEased

Przykładowe ceny:
$20 – pojedynczy film z Sezonu 3
$99 – 5 filmów z Sezonu 3
$139 – 5 filmów z Sezonu 3 i Figurki
$179 – 5 filmów z Sezonu 3, Cast and Crew, Bonus Features, Figurki, Storage Box
$549 – Ultimate Boxy dla Sezonów 1-3, Mystery Box 1-3

Kampania trwa do 14 października i znajduje się pod tym linkiem.

Final Girl po polsku

Polscy gracze tymczasem czekają na dostarczenie przez Lucky Duck Games pierwszego sezonu. Gra została ufundowana podczas kampanii crowdfundingowej i w IV kwartale 2023 r. ma dotrzeć do wspierających.

Jeżeli ciekawi jesteście jak solo walczy się ze złem zachęcamy do obejrzenia materiału Moniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *