LIGA UNMATCHED HIERARCHY – już niedługo rusza sezon testowy

UNMATCHED HIERARCHY

Już 7 października 2023 ruszy testowy sezon rozgrywek rankingowych w Lidze UNMATCHED HIERARCHY od Ogry Games, którego organizatorem jest Planszownia Grodzisk.

Liga UNMATCHED HIERARCHY. Informacje podstawowe

Wspomniana już wcześniej liga angażuje graczy z całej Polski, ale w dość nietypowej formie. Rozgrywki stacjonarne dzielą się na sezony, podczas których gracze rywalizują ze sobą w meczach rankingowych, które odbywają się w różnych klubach, domach kultury, czy nawet w ich własnych domach. Całość zarządza się za pomocą komunikatora DISCORD, więc posiadanie konta na nim jest niezbędne.

Po zalogowaniu i weryfikacji w aplikacji kolejnym krokiem jest zaakceptowanie przez Ambasadora regionu. Następnie otrzymujemy dostęp do udziału w rozgrywkach, do których są już zapisani gracze z Warszawy, Poznania, Katowic, Lublina, Wrocławia.

Wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie Ligi UNMATCHED HIERARCHY na discordzie.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: Nowe Odkrycia – poszukiwany dodatek do gry Podwodne Miasta niebawem powróci do sprzedaży

Kto za tym stoi?

Akcja wspierają Ogry Games, DragonEye Gry Planszowe oraz Księgralnia Wszystko gra i czyta. Już w sezonie testowym będzie można zdobyć małe nagrody i pomóc w rozwoju serwera.

Inicjatorem rozgrywek jest Robert Kałek – założyciel Planszownia Grodzisk oraz organizator Turnieju Unmatched w Grodzisku Wlkp.

Unmatched. Opis gry planszowej

Unmatched to gra figurkowa o pojedynkach postaci z różnych krain i epok, od herosów do bohaterów książek i filmów. Każdy z nich dysponuje własną talią kart, która wyraża jego wyjątkowy styl walki. Możesz mieszać zestawy bohaterów z dowolnych zestawów Unmatched, ale pamiętaj, że ostatecznie zwyciężyć może tylko jeden.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *