W Mroku Wieży. Nowa gra książkowa od wydawnictwa Muduko zapowiedziana!

okladka nowej książki paragrafowej wydawnictwa muduko W mroku wieży

Jeżeli lubicie gry książkowe to wydawnictwo Muduko ma dla Was coś, co może Wam się spodobać. Mowa oczywiście o nowej grze książkowej W Mroku Wieży.

W Mroku Wieży. Opis gry

Zaopatrzona w zawiłe labirynty i zastraszające magiczne zasadzki czekające na nieproszonych gości, wieża tajemniczej czarodziejki-prawie nie do sforsowania. Wyjątkiem jest ta jedna noc. Co dekadę, na czas maskarady, otwierają się wrota Locked Keep, oferując niepowtarzalną okazję, by wejść do środka. Twoim zadaniem jest przemknąć się, użyć magii lub stawić czoła przeciwnościom. A wszystko to, by dotrzeć do komnaty na szczycie, w której przechowywane są zakazane artefakty. Być może uda Ci się odnaleźć to, czego szukasz z taką desperacją.

Zapraszamy do „W Mroku Wieży”, gry książkowej osadzonej w świecie fantasy, gdzie to czytelnik wyznacza kierunek podróży przez świat magii, potworów i niezliczone niebezpieczeństwa w celu dotarcia na szczyt enigmatycznej wieży Spellbinder. Ta „część” poszerza uniwersum „W Mroku Podziemi”, wprowadzając jeszcze więcej wrażeń i przygód. A wszystko to dzięki talentowi wielokrotnie nagradzanego autora i ilustratora Hari Connera.

Przeżywszy wyprawę ku wierzchołkowi, możesz ujawnić tajemnice, które skrywa książka, zrozumieć przyczynę jej izolacji, zamienić się w jednego z potworów nękających ludzkość, utracić się w nieskończoności magii, sprowadzić zagładę na świat – a może, wybierając właściwą drogę, odmienisz jego los na lepsze.

Profil gry na BGG znajdziecie TUTAJ.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Smoki z głębin. Przedsprzedaż Muduko ruszyła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *