Final Girl. Kiedy zagramy w polską edycję gry? [AKTUALIZACJA]

Final Girl aktualizacja - okładki gry

Lucky Duck Games podało konkretne informacje dotyczące harmonogramu produkcji i transportu pierwszego sezonu Final Girl. 

Przypomnijmy – polskie wydanie tej niezwykle klimatycznej gry jednoosobowej jest efektem kampanii w serwisie wspieram.to. Pierwotnie miało trafić do wspierających we wrześniu tego roku. Niestety Lucky Duck czekało znacznie dłużej na proofy do sprawdzenia niż pierwotnie zakładano i cały proces wydłużył się.

Final Girl. Harmonogram wysyłek

W tym momencie kończy się produkcja gry w Chinach. Na 25 września fabryka wyznaczyła termin odbioru całego nakładu. Od tej daty musimy liczyć jeszcze ok. 2 miesiące. Tyle zajmie czas załadunku, podróż statkiem oraz procedura celna w Polsce.

Wydawca spodziewa się, że gry dopłyną do jego magazynu pod koniec listopada. Tym samym na początku grudnia, jeszcze przed świętami, rozpocznie się wysyłka do wspierających.

  • Koniec września – gry gotowe do odbioru
  • Październik / listopad – transport
  • Początek grudnia – wysyłka do wspierających

Premiera sklepowa odbędzie się dopiero po dostarczeniu wszystkiego do wspierających.

Gra Final Girl. Opis

Zwrot „final girl” to określenie znane z filmoznawstwa odnoszące się do dziewczyny, kobiety – bohaterki, której udaje się ujść z życiem w horrorze. W grze planszowej Final Girl wcielasz się właśnie w rolę takiej bohaterki, która stawia czoła potwornemu mordercy.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wielka Draka w Małym Mieście. Wystartowała kampania na platformie Wspieram.to

Bohaterka gry będzie poruszać się po lokacji w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów, ratując ofiary i mierząc się z mordercą (lub przed nim uciekając). Jednocześnie morderca będzie siał spustoszenie, głównie mordując niewinne ofiary i atakując bohaterkę. Gra skończyć się może jedynie śmiercią bohaterki lub mordercy! W rzadkim przypadku, gdy oboje giną jednocześnie, bohaterka wciąż wygrywa – pokonała potwora za cenę własnego życia.

Jednoosobowa gra Final Girl

Image 1 of 11

Pudełko podstawowe zawiera zestaw bazowych komponentów, koniecznych do rozgrywki. Wraz z dowolnym filmem tworzą niezależną, regrywalną grę. Tytuły filmów:

  • Horror w Szczęśliwej Przystani
  • Legenda nawiedzonego dworu
  • Masakra w lunaparku
  • Rzeź w świętym gaju
  • Koszmar z Alei Klonów

Final Girl. Video

Jeżeli ciekawi jesteście samej gry – zachęcamy do obejrzenia materiału Moniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *