W mroku wieży. Kolejna gra książkowa od Muduko już dostępna

Okładka gry książkowej W mroku wieży

Muduko systematycznie powiększa swój dział gier książkowych dla jednego gracza. Dziś dołącza do niego W mroku wieży.

W mroku wieży. Opis gry

Tajemnicza wieża skrywa wiele tajemnic i to właśnie Ty możesz je odkryć… W mroku wieży to TY decydujesz, którą ścieżkę wybrać. Podążaj za przygodą w książce, poznaj historię i odkryj, które ścieżki są mniej lub bardziej niebezpieczne, by dotrzeć na szczyt tajemniczej wieży.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Karak 2: Imperium. Pierwsze rozszerzenie zapowiedziane!

Fabuła „W mroku wieży” osadzona jest w świecie fantasy, gdzie to czytelnik wyznacza kierunek podróży przez świat magii, potworów i niezliczone niebezpieczeństwa w celu dotarcia na szczyt enigmatycznej wieży Spellbinder. Ta część poszerza uniwersum „W mroku podziemi”, wprowadzając jeszcze więcej wrażeń i przygód. Czytelnik decyduje, w którym kierunku rozwinie się fabuła poruszając się między paragrafami.

Historia rozpoczyna się następująco: zaopatrzona w zawiłe labirynty i zastraszające magiczne zasadzki wieża tajemniczej czarodziejki jest prawie nie do sforsowania. Wyjątkiem jest ta jedna noc. Co dekadę, na czas maskarady, otwierają się wrota Locked Keep, oferując niepowtarzalną okazję, by wejść do środka. Twoim zadaniem jest przemknąć się, użyć magii lub stawić czoła przeciwnościom. A wszystko to, by dotrzeć do komnaty na szczycie, w której znajdują się zakazane artefakty. Być może uda Ci się odnaleźć to, czego szukasz z taką desperacją.

  • Autorstwo i ilustracje: Hari Conner
  • Tłumaczenie: Łukasz Małecki
  • Oprawa: miękka
  • Liczba stron: 320
  • Liczba graczy: 1
  • Profil gry na BGG

Wcześniej Muduko wydało następujące gry książkowe: Dracula – „Klątwa wampira”, W mroku podziemi, Koszmar Alicji w Krainie Czarów, Zły Czarnoksiężnik z OZ i Zielobór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *