Nowa kampania od CMON ogłoszona. Nadchodzi DCEased

DCeased. A Zombicide Game

Zapowiedź kolejnej zbiórki Coll Mini or Not na Kickstarterze nie jest zaskoczeniem. Nie dziwi także tytuł ogłoszonej gry. DCEased to najnowszy produkt z linii Zombicide.

DCeased: A Zombicide Game

Nowy tytuł został ujawniony podczas specjalnego wydarzenia CMON EXPO. Zgromadzeni goście mieli okazję obejrzeć trailer, który również został umieszczony na kanale YT wydawcy:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia. Kampania nowej gry planszowej w kultowym uniwersum

Ten krótki materiał nie zdradza zbyt wielu informacji, a jedynie puszcza oko do fanów DC, którzy doczekają się zombie w lubianym przez siebie uniwersum.

Jak większość projektów CMON również i DCeased: A Zombicide Game będzie fundowany na Kickstarterze. Nie podano na razie dokładnej daty, jedynie określono czas jako „wkrótce”.

Marvel vs DC

Od momentu ogłoszenia fani dyskutują ile podobieństw będzie pomiędzy DCeased a Marvel Zombies i czy obie gry będzie można ze sobą łączyć. Na ten moment wydawca nie potwierdził tej informacji. Jest też zdecydowanie za wcześnie na potwierdzanie polskiej edycji. Znając jednak politykę Portal Games będą w przyszłości przyglądać się temu projektowi.

Tymczasem polscy gracze mogą oczekiwać na Marvel Zombies, które w sklepach ukaże się w tym roku. W tej wersji wirus dopadł znanych superbohaterów, którzy będą polować na ludzi. Gracze wcielą się w Zombie Bohaterów, by wspólnie stawić czoła Agentom S.H.I.E.L.D. Celem jest wypełnienie wyznaczonych przez Misję zadań, pokonanie Wrogów i, co najważniejsze, zaspokojenie Głodu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *