Gra Sowy. Senna seria wzbogaci się o nowy tytuł z pięknymi ilustracjami

Sowy, zapowiedź nowej gry wydawnictwa Nasza Księgarnia

Nasza Księgarnia zapowiedziała już szóstą grę z sennej serii. Bohaterkami najnowszego tytułu są królowe nocy, czyli sowy. 

Choć pierwotnie gracze sądzili, że będziemy mieć do czynienia z trylogią, szybko okazało się, że NK nie zamierza poprzestać na trzech tytułach. Wszystkie gry łączy senna tematyka i ilustracje Marcina Minora, jednak każda z nich ma inne zasady rozgrywki.

Gra Sowy. Zasady gry

W Sowach gracze odwiedzają krainy pełne sów. Każdy chce, aby jego podróż trwała jak najdłużej i aby zakończyła się w krainie z dużą liczbą sów. Po drodze gracze spotkają koty, kruki i króliki. Zwierzęta te mogą im pomóc w podróży… lub bardzo ją utrudnić.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Paszczaki 2: Akrobaci. Druga część serii zapowiedziana przez Naszą Księgarnię

Autorką gry jest Sophia Wagner. W oryginalnej wersji zatytułowanej Mada występowały lemury z Madagaskaru, które zbierały opuncje. W polskiej wersji, na kartach ilustrowanych przez Marcina Minora, znajdziemy niezwykłe sowie krainy i sowy przybierające zaskakujące formy.

Premiera zaplanowana jest na 25 października 2023 r. 

Informacje o grze znajdziecie również na stronie wydawcy.

Seria senna. Tytuły

Wszystko zaczęło się w 2018 roku, gdy na polskim rynku Nasza Księgarnia wydała grę Sen. Oniryczne grafiki nadały tej prostej grze karcianej charakteru.

Wydawca sięgnął po kolejne tytuły zmieniając ich szatę graficzną. Były to Kruki, Smoki, Koty i na dokładkę jubileuszowa wersja Snu. W ten sposób narodziła się seria, którą łączy nawiązanie do marzeń sennych.

Senna seria gier Naszej Księgarni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *