Uśpieni Bogowie: Odległe Niebo. Kampania przeniesiona na 2024 rok

Uśpieni Bogowie: Odległe Niebo - pudełko

Uśpieni Bogowie: Odległe Niebo to gra, na którą czekają nie tylko fani pierwszego tytułu, ale przede wszystkim gracze lubiący rozgrywki narracyjne. Jeszcze chwilka i rusza kampania gry od Lucky Duck Games!

Uśpieni Bogowie: Odległe Niebo. Opis

Odległe Niebo to samodzielna kontynuacja osadzona w świecie Uśpionych Bogów.

San Francisco, rok 1937. Twój samolot transportowy przeleciał przez dziwną chmurę i nagle znalazłeś się w innym świecie – surowy krajobraz pełen jest dziwacznych stworzeń, podstępnych bogów i niezliczonych niebezpieczeństw.

Oprócz eksploracji i systemu zadań z oryginalnej gry, Uśpieni Bogowie: Odległe Niebo, oferuje nowe podejście do walki. Gracze budują teraz talię bojową, z której dobierają różnorodne karty do zagrania. Dzięki temu każda walka jest świeżą i dynamiczną łamigłówką.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cywilizacja poprzez wieki wraz z dodatkiem Cuda i liderzy wraca do sklepów!

 

Co ważne, mimo iż Uśpieni Bogowie: Odległe Niebo opiera się na elementach fabularnych z pierwszej gry, nie musisz grać w pierwszy tytuł, aby cieszyć się tą kontynuacją. Gra zawiera nowe postacie i wątki fabularne, wyjaśniając koncepcje z oryginalnej gry, gdy je napotkasz.

Czy uda ci się znaleźć drogę powrotną, zanim portal zostanie zamknięty?

  • Liczba graczy: 1–4
  • Czas rozgrywki: 60-600 min.
  • Wiek: 13+
  • Link do BGG

Kiedy kampania?

Kampania crowdfundingowa gry odbędzie się na przełomie lutego i marca 2024 roku. Pierwotnie planowana była na listopad 2023, jednak ze względu na brak egzemplarzy recenzenckich, które pozwoliłyby na stworzenie materiałów przed startem kampanii, wydawnictwo Lucky Duck Games podjęło decyzję o jej przesunięciu.

Uśpieni Bogowie. Co znajdziemy w serii?

Gra podstawowa Uśpieni Bogowie

Uśpieni BogowieTo kooperacyjna gra kampanijna dla 1 – 4 graczy w wieku 13+. Gracze wspólnie eksplorują rozległy świat, podejmują wyzwania i walczą z przeciwnikami, a każda decyzja może odmienić los kampanii. Ogromny otwarty świat przedstawiony jest w postaci atlasu.

Każda strona przedstawia jedynie niewielki fragment odkrywanego świata. Zwiedzane wyspy opisane są w obszernej księdze przygód, każde miejsce kryje swoją historię, nowe postaci czy cenne skarby. Jedna kampania trwa 15 – 30 godzin, a system gry pozwala przerwać i zapisać kampanię w dowolnych momentach.

Dodatek – Fala Zagłady

Poszerza rozgrywkę o nowe elementy 10-stronicowy atlas i nowa księga przygód wypełnione są postaciami, przygodami i miejscami do poznania.

Dodatek – Podziemia

Zawiera 6 kart podziemi i nową księgę przygód podziemi, gdzie czekają na was pułapki, skarby i tajemnicze postaci.

Ponandto w sklepie Lucky Duck Games, możecie kupić piękne, metalowe monety, mapę bitwy i metalowy statek, które niewątpliwie dodadzą jeszcze większego klimatu rozgrywce!

Uśpieni Bogowie na naszym kanale YouTube

Agata przygotowała wideoinstrukcję i minigameplay. Zapraszamy na nasz YouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *