Wilkołaki. Mroczny Świt i Harry Potter – Walka z Mrocznymi Siłami od Ravensburger – już dostępne

Wilkołaki. Mroczny Świt i Harry Potter - walka z mrocznymi siłami, premiera nowych gier dedukcyjnych i imprezowych od Ravensburgera

Kojarzycie dedukcyjną grę imprezową z ukrytymi postaciami od Ravensburger pod tytułem Wilkołaki. Pełnia Księżyca? Tym razem wydawnictwo przygotowało dla nas dwie kolejne nowości!

Wilkołaki. Mroczny Świt. Krótki opis i zasady

W trakcie rozgrywki każdy z graczy wcieli się w losowo dobraną postać, a mogą to być mieszkańcy wsi lub wilkołaki mające specjalne umiejętności. Aby wygrać rozgrywkę, będziemy musieli odgadnąć i wskazać kto jest Wilkołakiem, o ile sami nimi nie jesteśmy, bo jeśli tak, to musimy umiejętnie zwodzić pozostałych graczy, by nie zostać ujawnionym.

W grze może wziąć udział od 3 do 10 graczy, a ich ilość określi podział postaci, które mogą wziąć udział w „zabawie”. W instrukcji znajdziecie również scenariusze z odpowiednim tematycznie podziałem ról. Gra sprawdzi się zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy, a jej przejrzyste zasady pozwolą bez problemu wejść w rozgrywkę.

Do gry można pobrać również specjalnie dedykowaną aplikację, a dla urozmaicenia rozgrywki gry Wilkołaki: Mroczny Świt, można dołączyć karty Wilkołaki: Pełnia Księżyca.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Gry planszowe do 50 złotych. Tanie planszówki warte polecenia – SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD

Harry Potter – Walka z Mrocznymi Siłami. Krótki opis i zasady

W trakcie rozgrywki przeniesiemy się do Hogwartu i podzielimy się na dwie drużyny: Śmierciożerców i Mieszkańców zamku. Wygrać może tylko jedna z nich. Gra będzie trwała jeden dzień i jedną noc. Pod koniec dnia wszyscy mieszkańcy przy pomocy głosowania podejmą decyzję, kto ich zdaniem jest Śmierciożercą. Postać, która otrzyma najwięcej głosów, zostaje „schwytana”, a jej drużyna przegrywa.

Do tej gry dostępna jest dedykowana aplikacja, która zastąpi Mistrza Gry. Proste zasady sprawią, że każdy, kto chce spróbować, nie powinien mieć problemu z ich znajomością. Dodatkowo w instrukcji znajdziemy wybrane scenariusze z odpowiednim tematycznie podziałem ról.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

SPRAWDŹ TEŻ: Sojusz na już. Wystartowała przedsprzedaż przebiegłej gry karcianej ze znanej serii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *