Sherlock Holmes: Cienie nad Londynem. Nowy tytuł serii komiksów paragrafowych od FoxGames

Sherlock Holmes: Cienie nad Londynem

Wydawnictwo FoxGames nie zwalnia tempa i przedstawiło kolejną zapowiedź na drugą połowę roku! Tym razem będzie to nowy tytuł z serii komiksów paragrafowych – Sherlock Holmes: Cienie nad Londynem.

Sherlock Holmes: Cienie nad Londynem to nowy tytuł z serii komiksów paragrafowych dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Kierując bohaterem przygody poruszacie się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decydując o jego losach.

Sherlock Holmes: Cienie nad Londynem. Fabuła

Londyn spowiły cienie grozy, a jego mieszkańcy boją się wychodzi na ulice po zmroku. W mieście popełniono straszliwe zbrodnie, a po okrutnych sprawcach nie ma ani śladu. Scotland Yard załamuje ręce, ich śledztwo nie przynosi żadnych rezultatów. Bezradni zwracają się z prośbą o pomoc do Ciebie – słynnego detektywa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wilkołaki. Mroczny Świt i Harry Potter – Walka z Mrocznymi Siłami od Ravensburger – już dostępne

Czy uda Ci się rozwikłać mroczne tajemnice i zdemaskować sprawców? Wciel się w postać Sherlocka Holmesa lub doktora Watsona i podejmij detektywistyczne wyzwanie. Przesłuchuj świadków, badaj miejsca zbrodni, szukając najmniejszych poszlak. Nie lekceważ niczego i nikogo – nigdy nie wiadomo, który trop doprowadzi Cię do rozwiązania sprawy.

Na stronie wydawcy możecie również zapoznać się z przednimi tytułami serii.

Premiera tytułu odbędzie się w październiku!

Oj, coś czujemy, że najbliższe miesiące sprawią ogromną frajdę fanom gier dedukcyjnych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *