Evenfall. Czarownice i magia w nowej zapowiedzi od dlp games

Evenfall - okładka gry
Evenfall to kolejna tegoroczna propozycja od niemieckiego wydawnictwa dlp games. Okładka tej gry zdecydowanie przykuwa wzrok. 

O kilku wcześniej ogłoszonych tytułach od DLP niedawno informowaliśmy. Gracze lubiący Orleans ucieszą się z trzeciego dodatku oraz nowej, samodzielnej i bardziej rodzinnej gry w tym „uniwersum”, zaś fani Alexandra Pfistera – z dodatku do gry Boonlake oraz całkowicie niezależnej gry zatytułowanej Pirates of Maracaibo.

Evenfall. Opis i zasady

Evenfall to gra karciana, w której umiejętne zarządzanie zasobami i wykonywanie akcji w efektywnej kolejności zagwarantuje wygraną. Gra kończy się po trzech rundach, a gracz z największą liczbą punktów zwycięża. Jak głosi opis wydawcy, budowanie silniczka na kartach będzie łączyć nowatorskie oraz znane mechaniki.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Czekamy na Karak 2! Rozbudowana i trudniejsza kontynuacja gry oficjalnie zapowiedziana

Zapada zmierzch. Wszystkie Klany Magii przygotowują się do nowej ery. Nadchodzi Evenfall – czas, w którym załamują się granice rzeczywistości i budzą siły nadprzyrodzone. Drzewo Świata otwiera bramy do nieznanych, odległych regionów.

Waszym zadaniem będzie wysyłanie czarownic ze swojego klanu, aby odkryły i kontrolowały nowe Miejsca Mocy. Używaj ich do walki o przychylność Kamieni Mocy. Pamiętaj! Jest tylko jedno miejsce na Zaczarowanym Tronie.

Na oficjalnej stronie wydawca dostępna jest już instrukcja w języku angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *