Gra Printing Press. Ruszyła przedsprzedaż z przedpremierową wysyłką!

Gra Printing Press - przedsprzedaż

W sklepie Granny możecie już zakupić grę Printing Press. Co istotne, otrzymacie ją od razu, jeszcze przed oficjalną premierą. 

Od kilku tygodni, czyli od momentu zapowiedzi, Granna mocno promuje swój najnowszy tytuł. Graficzne nawiązania do wydanego dwa lata wcześniej Gutenberga są jak najbardziej zauważalne. Znów spotkamy znane postaci związane z początkiem drukarstwa, czcionki i zlecenia do wykonania. Jednak Printing Press to całkowicie niezależna gra, w mniejszym pudełku i z prostszymi  zasadami.

Gra Printing Press. Przedsprzedaż

Uruchomiona przez wydawcę przedpremierowa sprzedaż potrwa do 10 września. Ta data została wybrana nie bez powodu. Wówczas (9-10.09.2023 r.) odbywają się Planszówki w Spodku. Podczas wydarzenia będzie również możliwość zagrania i zakupu Printing Press.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Century Korzenny Szlak będzie dodrukowany!

Gra Printing Press - komponenty, zawartośćOsoby, które zamówią grę wcześniej w sklepie wydawcy mają z tego kilka profitów. Otrzymają 2 dodatkowe postaci z nowymi zdolnościami, punkty w ramach programu lojalnościowego na kolejne zakupy oraz darmową dostawę kurierem na terenie Polski.

Z perspektywy gracza jednak najważniejsze jest to, że zagrają w Printing Press jeszcze przed premierą. Wysyłka przedsprzedażowych zamówień realizowana jest w ciągu kilku dni.

Cena wynosi 119 zł (jest to SCD, która obowiązuje również podczas tej przedsprzedaży)

Oficjalna premiera odbędzie się 5 października 2023 r.

Waszym zadaniem jest jak najdokładniejsze realizowanie zleceń od klientów, by rozsławić swoją drukarnię. Rozgrywka obejmuje trzy rundy, podczas których wybieramy ramki i karty z symbolami. Z kart tworzymy siatkę, nakładając je na siebie, aby później przyłożyć do niej ramkę o wielkości 3×3 i spełnić jak najlepiej zadania.

Printing Press. Video

Jesteście ciekawi co znajdziecie w pudełku? Jak w telegraficznym skrócie przebiega rozgrywka? Patrycja przygotowała dla Was krótki filmik, w którym opowiada o swoich wrażeniach z rozgrywek.

TU SĄ NEWSY » GRY KAFELKOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *