So, You’ve Been Cursed. Kolejna zapowiedź gry od Scotta Almesa

So, You've Been Cursed okładka gry

So, You’ve Been Cursed to kolejna zapowiedź gry od Scotta Almesa, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Fabularnie gra lekko nawiązuje do znanej Wam noweli Doktor Jekyll i pan Hyde szkockiego autora Roberta Louisa Stevensona, ale tym razem wcielicie się w czarodziejów mierzących się ze swoją nocną, mroczną odsłoną.

So, You’ve Been Cursed. Opis fabularny

” … To się zdarza w czarodziejskim biznesie. Ryzyko zawodowe. Jest to również jedyne logiczne wytłumaczenie. Na początku wyglądało na to, że wczorajsza uczta musiała spowodować ból głowy i zgagę… ale kiedy miałeś uwarzyć trzeci poranny eliksir trawienny, dotarło do Ciebie.

Nie pamiętasz, jak wróciłeś do domu i co właściwie jadłeś na kolację. Potem zauważyłeś kości owiec w kuchni, kości owiec na stole obiadowym, kości owiec w łazience, niezidentyfikowane kości w sypialni, plamy krwi w… prawie wszędzie w domu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rzeka Złota. Przedsprzedaż nowości Rebela ruszyła. Znamy datę premiery oraz cenę

Nie pomogło to, że obok domu przechodził miejski krzykacz, ogłaszając zaginione owce z farmy Scotta, wyżłobione kamienie w ratuszu, zaginionego kupca z drugiego końca miasta.

Tak więc po mieście nocą biega potwór, terroryzując mieszkańców wioski i co gorsza, zjadając ich. Na szczęście dla nich wydaje się, że jest to miły, lokalny potwór, a nie potwór spoza miasta, więc nie ma się czym martwić, są bezpieczni przed obcymi. Na nieszczęście dla ciebie, wygląda na to, że potwór jest, no cóż, Tobą.

Ale nie ma co rozpaczać! Istnieje lekarstwo! Być może! Potrzebujesz tylko całej masy składników do warzenia i mieszania mikstur wymienionych w Twojej księdze zaklęć i musisz je zdobyć, wszelkimi niezbędnymi środkami, zanim będzie za późno, a Twoja nocna forma wytrwa w swoim głodnym pościgu wystarczająco długo, aby trwale się przekształcić…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *