Rzeka Złota. Przedsprzedaż nowości Rebela ruszyła. Znamy datę premiery oraz cenę

Rzeka Złota - pudełko i komponenty

Rzeka Złota to jedna z wakacyjnych premier wydawnictwa Rebel. Dziś ruszyła przedsprzedaż tego tytułu. Poznaliśmy tym samym dokładną datę premiery oraz sugerowaną cenę detaliczną tego tytułu.

Rzeka Złota. Opis gry

Rzeka Złota - kartyNurt przecinającej Cesarstwo Rokuganu legendarnej Rzeki Złota niesie obietnicę nieskończonego dobrobytu. Jej lśniącą powierzchnię tną kupieckie barki, niosąc od portu do portu kupców pracowicie wznoszących handlowe imperia. Szacowni przedstawiciele dostojnych Klanów Kraba, Żurawia, Modliszki oraz Skorpiona ruszają w niezwykłą podróż, wytyczając własne szlaki i zaciekle rywalizując o przychylność potężnych rodów szlacheckich. Czy zdołają pokonać przeciwności i zapewnić swym Klanom bajeczne bogactwo?

W Rzece Złota wcielisz się w jednego z handlarzy sprzymierzonych z legendarnymi klanami samurajów, z których każdy stara się wykorzystać rzekę, by jak najbardziej się wzbogacić. Inwestuj w obiekty skupione wokół brzegów takie jak porty, rynki i świątynie albo skup się na żegludze, by realizować kontrakty na dostawy. To od Ciebie zależy, jaką strategię wybierzesz.

POLECAMY: Herbaciany Ogród nową zapowiedzią od Albi

Informacje podstawowe: Rzeka Złota

Data premiery

Podczas rozpoczętej dziś przedsprzedaży wydawnictwo Rebel ujawniło również datę premiery gry Rzeka Złota. Trafi ona do sprzedaży już 28.08.2024 roku. Do początku sierpnia potrwa zatem przedsprzedaż. Sugerowana cena detaliczna wynosi 209,95 zł, a więc w sklepach dostaniecie ten tytuł grubo poniżej 200 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *