Unmatched: Houdini vs Dżinn. Premiera kolejnego pudełka z serii Unmatched

Unmatched: Houdini vs Dżinn - pudełko

Unmatched: Houdini vs Dżinn już w sklepach. Wydawnictwo Ogry Games zakończyło wysyłkę swojego najnowszego tytułu do wszystkich, którzy kupili tę grę w przedsprzedaży bezpośrednio w ich sklepie, czas więc na szerszą dystrybucję.

Unmatched. Seria, która się nie nudzi

Unmatched to gra figurkowa o pojedynkach postaci z różnych krain i epok, od herosów znanych z mitów i legend, do bohaterów książek i filmów. Każdy z nich dysponuje własną talią kart, która wyraża jego wyjątkowy styl walki. Bohaterów z dowolnych zestawów Unmatched można dowolnie mieszać i zestawiać ze sobą. Seria cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w Polsce. Do tej pory po polsku ukazały się:

  • Unmatched: Bitwa Legend część 1

  • Unmatched: Bitwa Legend część 2

  • Unmatched: Bruk i Mgła

  • Unmatched: Czerwony Kapturek vs Beowulf

  • Unmatched: Robin Hood vs Wielka Stopa

POLECAMY TAKŻE: Port Royal: The Dice Game. Kościana wersja znanej gry karcianej

Wydawnictwo Ogry Games odpowiedzialne jest także za dystrybucję w Polsce angielskich wydań gier z serii Unmatched. Dzięki polskiemu wydawcy do sprzedaży trafiły: Unmatched: For King and Country, Unmatched: Jurassic Park – Dr Sattler vs T. Rex, Unmatched: Redemption Row, Unmatched: Hell’s Kitchen, Unmatched: Teen Spirit i Unmatched: Brains and Brawn. Warto wspomnieć, że polski wydawca niedługo dostarczy także Unmatched: Opowieści niesamowite, czyli kooperacyjną odmianę klasycznego Unmatched.

Unmatched: Houdini vs Dżin. Premiera, cena

Unmatched: Houdini vs Dżinn - elementy gryUnmatched: Houdini vs Dżinn to najnowsze pudełko z serii, które właśnie trafiło do sklepów nakładem wydawnictwa Ogry Games. Bohaterowie dostępni w tym zestawie to iluzjonista i mistrz ucieczek Harry Houdini z Bess, żoną i asystentką oraz demoniczny Dżinn z lampy znany z Księgi tysiąca i jednej nocy. Sugerowana cena detaliczna wynosi 149 złotych. W sklepach grę dostaniecie za niewiele ponad 100 złotych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *