Star Wars: Shatterpoint z kolejnymi dodatkami. Podwójna premiera wydawnictwa Rebel

Star Wars: Shatterpoint

Kolejne dwa dodatki do Star Wars: Shatterpoint pojawiły się w sklepach dzięki wydawnictwu Rebel. Od ręki dostać możecie Star Wars: Shatterpoint – Coś silniejszego niż strach oraz Star Wars: Shatterpoint – Nie znają słowa „niemożliwe”.

Nowe dodatki. Opis

Star Wars: StatterpointKanan Jarrus jest jednym z niewielu Jedi, którzy przeżyli Rozkaz 66. Aby nie rzucać się w oczy, przez pewien czas polegał bardziej na blasterze niż na mieczu świetlnym. W końcu spotkał Ezrę Bridgera, wrażliwego na Moc młodzieńca o imponującym potencjale. Jarrus przyjął go na ucznia i powtórnie odnalazł drogę do swojego przeznaczenia. Dwoje Jedi wspiera Garazeb „Zeb” Orrelios, potężny i przebiegły Lasat, który uwielbia bić szturmowców. Ta trójka to część załogi Ducha, która lubi działać z impetem, podejmować ryzyko i zawsze są gotowi postawić swoje życia na szali.

Star Wars: Shatterpoint – Coś silniejszego niż strach: Kanan Jarrus to rozszerzenie wprowadzające do gry oddział złożony z 3 nowych jednostek. Wśród nich znajdują się Kanan Jarrus, Ezra Bridger oraz Garazeb „Zeb” Orrelios. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, by dodać jednostki do swojej drużyny.

Hera Syndulla, utalentowana pilotka i niezłomna przywódczyni, jest twi’lekańską kapitanką Ducha i sercem załogi. Mandalorianka Sabine Wren ma niezrównaną wiedzę o materiałachStar Wars: Statterpoint wybuchowych, a do tego talent artystyczny – to ona jest autorką wizerunku gwiezdnego ptaka, który później został przyjęty przez Sojusz Rebeliantów jako symbol walki z tyranią Imperium. Nieznośny i przebiegły astromech C1-10P (szerzej znany jako „Chopper”) utrzymuje Ducha w nienaruszonym stanie dzięki szybkim naprawom, odgrywając jednocześnie ważną rolę w wielu ryzykownych misjach.

Star Wars: Shatterpoint – Nie znają słowa „niemożliwe”: Hera Syndulla to rozszerzenie wprowadzające do gry oddział złożony z 3 nowych jednostek. Wśród nich znajdują się Hera Syndulla, Sabine Wren oraz C1-10P. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, by dodać jednostki do swojej drużyny.

Gra podstawowa – co w tym chodzi?

Gracze będą mogli stworzyć drużyny oparte na siłach jasnej lub ciemnej stronie mocy, ale mogą również popuścić wodze wyobraźni i zestawić w drużynie np. padawankę Ahsoka Tano i Lorda Maula wraz z jego lojalistycznymi super komandosami. Ważne, aby ostatecznie tak dobrać drużynę, aby jak najskuteczniej wypełniła różne cele misji w grze.

Następnie drużyny są wystawiane naprzeciwko siebie. Teraz tylko od graczy będzie zależało czy skutecznie wykorzystają specjalne zdolności swoich postaci oraz ich różnorodne umiejętności bojowe. W tych bitwach zwycięzca może być tylko jeden!

Informacje podstawowe:

  • Liczba graczy: 2
  • czas rozgrywki: 90-120 min.
  • Wiek: 14+
  • Strona BGG

Premiera nowych dodatków

Zarówno w sklepie wydawnictwa Rebel, jak i innych specjalizujących się w sprzedaży gier planszowych  sklepach są już dostępne Star Wars: Shatterpoint – Coś silniejszego niż strach i Star Wars: Shatterpoint – Nie znają słowa „niemożliwe”. Sugerowana cena detaliczna każdego z nich wynosi 199,95 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *