Prawo i Ołów – dodatek do Neuroshima RPG powróci w październiku

okładka książki Prawo i Ołów - dodatku do gry Neuroshima RPG

Już w październiku wróci do sprzedaży dodatek do Neuroshima RPG. Nowy tytuł dodatku to Prawo i Ołów.

Prawo i Ołów. Dodruk

Wydawnictwo Portal Games poinformowało, że już niedługo wróci do sprzedaży dodatek do gry Neuroshima RPG – Prawo i Ołów. Jest to nowy tytuł dodatku, który już był wydany wcześniej pod tytułem Prawo i Sprawiedliwość. Dodatek jest obecnie na maszynie drukarskiej w trakcie procesu drukowania. Premiera planowana jest w październiku.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Nowa kampania od CMON ogłoszona. Nadchodzi DCEased

Neuroshima to postapokaliptyczna gra fabularna. Przeniesiecie się do świata, w którym nastał koniec cywilizacji człowieka. Moloch, samoświadomy program komputerowy wywołał III Wojnę Światową, w trakcie której wyginęła większość ludzkości. Teraz gigantyczny kompleks wojskowo-przemysłowy, sterowany przez program zajmuje większą część Stanów Zjednoczonych. Co więcej – stale się rozrasta.

Nastał czas grozy. Produkowane maszyny oraz powstałe z eksperymentów cyborgi sieją spustoszenie. Na pustkowiach szaleją hordy mutantów i brutalne gangi. Z kolei południe, przy granicy z Meksykiem pokryte jest drapieżną Neodżunglą, powstałą w wyniku skażenia chemicznego i promieniowania. Ocalałe resztki ludzi starają się przetrwać w tych trudnych czasach.

Prawo i Ołów to już 18 dodatek do Neuroshimy RPG. Pokazuje mroczną stronę wymiaru sprawiedliwości w postapokaliptycznychy Stanach. To zawzięci szeryfowie, dziwne przepisy prawa i okrutne kary – czyli wszystko, co postapokaliptyczny świat ma w swojej ofercie, a co ma związek z przestępcami i stróżami prawa.

Uwaga! Prawo i Ołów zawiera przekleństwa i opisy przemocy!

SCD dodatku to 20 zł. Premiera planowana jest na październik.

INFORMACJE Z OKŁADKI:

  • liczba stron: 52
  • liczba graczy: 3+

One thought on “Prawo i Ołów – dodatek do Neuroshima RPG powróci w październiku

  1. Rozbawiliście mnie tą informacją. Sposób na obejście zagrożenia sprytny. Opis zawartości dodatku niestety trafnie przewidział przyszłość. Grajmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *