Marvel Zombies. Kiedy zagramy? Aktualizacja

Marvel Zombies - okładka gry

Portal Games poinformował o aktualnym statusie wydawniczym gry Marvel Zombies. Wiadomo już czy uda się zdążyć z premierą na ten rok.

Transport Marvel Zombies przebiega zgodnie z planem – to najważniejsza informacja. Oznacza ona, że wyznaczona na IV kwartał premiera jest aktualna i nie powinno być żadnych przesunięć.

Marvel Zombies. Opis

To zupełnie inna odsłona Zombicide’a. W tej wersji wirus dopadł znanych superbohaterów, którzy będą polować na ludzi, aby zaspokoić swój głód.

Jest to gra kooperacyjna, w której  1-6 graczy wciela się w Zombie Bohaterów, by wspólnie stawić czoła Agentom S.H.I.E.L.D. Waszym celem jest wypełnienie wyznaczonych przez Misję zadań, pokonanie Wrogów i, co najważniejsze, zaspokojenie Głodu. Eliminowanie Wrogów i pożeranie Postronnych wzmocni wasze moce.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia. Kampania nowej gry planszowej w kultowym uniwersum

Im większe stanowicie zagrożenie, tym więcej sił zostanie wysłanych, by was powstrzymać. Stale rosnący Głód sprawia, że stajecie się silniejsi, a nie zaspokojony pochłonie wasze umysły i ciała. Tylko dzięki współpracy Zombie Bohaterowie odnajdą klucz do swojego ocalenia.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 1-6
  • wiek: 14+
  • czas rozgrywki: 60 min.
  • link do BGG

Więcej Zombie.

Marvel Zombies to nie jedyna gra o nieumarłych, która pojawi się po polsku z tej serii. 19 października swoją premierę, również od wydawnictwa Portal Games, będzie miała mniejsza i nieco inna wersja zatytułowana Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *