Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia. Kampania nowej gry planszowej w kultowym uniwersum

okładka gry Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia

Uniwersum Wiedźmina poszerza się o nowy tytuł! Wydawnictwo Go On Board we współpracy z CD Projekt Red zapowiedziało kampanię nowej gry – Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia.

Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia. Kampania

prezentacja gry i komponentów Wiedźmin Ścieżka PrzeznaczeniaJeżeli kochacie uniwersum Wiedźmina i szukaliście gry w nim osadzonej, ale „przygodówka” to nie jest to, co lubicie, to mamy świetną wiadomość! Tym razem twórcy gry Wiedźmin: Stary Świat przygotowali coś dla wielbicieli gier euro. Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia to nowa zapowiedź wydawnictwa Go On Board. Gra opowiadać będzie w zaskakujący sposób kultowe historie Geralta z Rivii.

Już 19 października na platformie Gamefound rozpocznie się kampania tej gry.

Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia. Opis gry

W wersji podstawowej będziecie mogli wcielić się w role Geralta, Yennefer, Ciri, Jaskra lub Vesemira i sprawdzić, która z postaci będzie miała największy wpływ na tytułowe ścieżki przeznaczenia.

Każda z postaci będzie obdarzona unikalnymi zdolnościami, a Waszym zadaniem będzie jak najlepiej je wykorzystać w trakcie rozgrywki. W trakcie kampanii będzie można odblokować nowe postaci oraz nowe scenariusze.

Gra Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia ukaże się w angielskiej, polskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej i czeskiej wersji językowej. Jak zwykle w przypadku tego wydawnictwa możecie spodziewać się wysokiej jakości komponentów, począwszy od maty neoprenowej stanowiącej planszę, przez karty, żetony czy szczegółowe figurki.

– To nasza druga gra osadzona w uniwersum Wiedźmina i chcieliśmy stworzyć nowe doświadczenie dla graczy. Powinna przypaść do gustu zarówno tym, którzy szukają gier o tematyce wiedźmińskiej, jak i tym, którzy lubią wciągające gry karciane” mówi Łukasz Woźniak, twórca gry.

ZOBACZ WIDEO: Wiedźmin: Stary Świat. Oglądamy komponenty i opowiadamy o grze – YouTube

Nowy Wiedźmin

zdjęcie z rozgrywki w Wiedźmin Ścieżki Przeznaczenia

To już druga współpraca obu firm po docenionym przez społeczność graczy Wiedźminie: Starym Świecie. Go On Board i CD PROJEKT RED ściśle współpracowały przy projektowaniu, opowiadaniu historii i wizualnych aspektach gry. Ścieżka Przeznaczenia pozostaje blisko materiałów źródłowych i zachowuje spójność z uniwersum. Go On Board zorganizowało pokazową rozgrywkę w Wiedźmina Ścieżkę Przeznaczenia w siedzibie partnera w Warszawie.

Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia. Zasady gry

Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia jest grą przeznaczoną do rozgrywek dla 1 do 5 graczy. Podczas każdej rozgrywki będziecie wybierać scenariusz, który poprowadzi Was przez historie znane z książek Andrzeja Sapkowskiego.

W pudełku podstawki znajdą się 3 scenariusze, o różnym stopniu trudności: Strzyga, Mniejsze zło i Krawędź świata. Dodatkowo – każdy wybrany scenariusz wprowadza do gry własne zasady specjalne, które oprócz tego, że urozmaicą rozgrywkę, to sprawią, że poczujecie emocje, które towarzyszyły Wam podczas lektury książek.

Każda rozgrywka będzie inna, dzięki wyborom podejmowanym przez graczy i doprowadzi do jednego z kilku możliwych zakończeń.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 1-5
  • czas rozgrywki: 45-90 min.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *