Dziennik 29: Zapomnienie. Trzecia część Dziennika z nowymi zagadkami już w sklepach

Dziennik 29: Zapomnienie - Okładka

Naukowcy natrafili na ślady obcej cywilizacji. Co przyniosą tajne prace wykopaliskowe? Odpowiedź kryje się w zagadkach w grze Dziennik 29: Zapomnienie, która już jest dostępna w sklepach.

To trzeci tytuł tej interaktywnej książkowej serii dla jednego gracza. Zawiera nowe zagadki, do rozwiązania których potrzebna jest dedukcja, nieszablonowe myślenie i połączenie z internetem.

Dziennik 29: Zapomnienie. Opis fabularny

Ekipa badaczy rozpoczyna prace na wykopalisku. Przez 28 tygodnie nie wydarzyło się nic szczególnego, a prace nie przyniosły rezultatów. Nagle, w 29. tygodniu, po badaczach zostaje tylko ten dziennik.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Mana, Pantarei, Hokito, Yoxii, Kamon. Wydawnictwo Rebel zapowiedziało aż 5 nowych tytułów z serii Cosmoludo

Dziennik 29: Zapomnienie oprawiony jest w twardą okładkę i ma łącznie 112 stron. W sklepach cena waha się między 25 a 30 zł.

Dziennik 29. Trylogia

Dziennik 29 - trylogiaKażdą z trzech części można łatwo rozpoznać po okładkach. Pierwszy Dziennik miał czarną oprawę, drugi – Dziennik 29: Przebudzenie – białą, zaś trzeci ma krwistoczerwoną.

We wszystkich chodzi o rozwiązywanie łamigłówek sprawdzających nie tylko naszą wiedzę, ale przede wszystkim logiczne myślenie.

Rozgrywka jest całkiem prosta i polega na trzech krokach:

  • Rozwiąż zagadkę
  • Wejdź pod adres wskazany na stronie
  • Za poprawne rozwiązanie otrzymasz klucz, najczęściej jest to słowo lub liczba.
  • Zapisz klucz. Uzyskane klucze będą potrzebne przy rozwiązywaniu następnych zagadek.

Gry książkowe – co polecamy?

Na polskim rynku znaleźć można wiele gamebooków, escapebooków, komiksów paragrafowych i gier książkowych. Temat ten przybliży Wam Marysia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *