Dragon Eclipse od Awaken Realms. Znamy datę startu kampanii

Dragon Eclipse, pudełko i figurki

Kilka dni temu pojawiła się na Gamefound aktualizacja dotycząca nadchodzącej kampanii Dragon Eclipse od Awaken Realms, a w niej data startu kampanii oraz co i za ile będzie można nabyć.

Dragon Eclipse. Zarys gry

Zanurzmy się w magicznym uniwersum pełnym mitycznych bestii i pradawnych smoków. A to wszystko w nowej, intrygującej grze planszowej Dragon Eclipse przeznaczonej dla 1 do 2 graczy. Odkryjmy tajemnice zaćmienia, które zmieniło wszystko, oraz odkryjmy zdradziecki i niebezpieczny świat, który na nas czeka.
 
Czeka na nas świat pełen niepowtarzalnych i majestatycznych istot, które możemy oswajać, trenować, łapać, ale też rywalizować z nimi. Każda z tych istot posiada swoją unikalną talię kart, której możemy użyć w walce i specjalne zdolności, co daje nam nieskończone taktyczne możliwości do opanowania.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: Gry logiczne od IUVI Games. Zapowiedź Quarto, Quoridor, Pylos, Katamino i wiele więcej

Kampania. Data i ceny

Kampania wystartuje 19 września 2023! W jej trakcie można będzie wybrać jeden z dwóch podstawowych pakietów:
  • Pakiet Standardowy: $55/50€ + podatek VAT
  • Edycja Specjalna : $119/110€ + podatek VAT

Pakiet Standardowy powstał z myślą o zapewnieniu lepszej dostępności cenowej gier od Awaken Realms. Otrzymamy za nią wszystko co jest niezbędne do pełnej rozgrywki przy jednocześnie zapewnionej najwyższej jakości AR. W związku z tym pakiet ten nie będzie zawierał żadnych miniatur, wstępnie zapakowanych boosterów, premium, ale w pudełku znajdziemy wszystkie karty i 2 dodatkowe tryby. Dzięki temu otrzymamy pełnoprawną kampanijną grę przygodową w świetnej cenie.

Edycja Specjalna natomiast będzie zawierać wszystkie elementy premium, które wydawnictwo chciało dodać do gry. W zestawie dostaniemy foliowe boostery premium, unikalne figurki, akrylowe żetony i segregator Mystling, odblokowane SG oraz Big Box.

SPRAWDŹ TEŻ: Park Marzeń. Nowa przedsprzedaż wydawnictwa Rebel

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *