Park Marzeń. Nowa przedsprzedaż wydawnictwa Rebel

Park Marzeń - pudełko

Wydawnictwo Rebel jak prawie w każdy czwartek, rozpoczęło odpaliło nową przedsprzedaż. Dziś jest to Park Marzeń, czyli polska edycja gry Waterfall Park, oryginalnie wydanej przez wydawnictwo Repos Production.

Park Marzeń. Opis gry i zasady

Park Marzeń - komponentyWaszym zadaniem będzie zaprojektowanie atrakcji w najwspanialszym na świecie parku rozrywki. Możecie już zacząć montować swoje atrakcje! Tylko czy na pewno jest tu dość miejsca, żeby pomieścić je wszystkie? Rozwijajcie park rozrywki i dobijajcie targu! Możecie się wymieniać lokalizacjami, atrakcjami lub pieniędzmi…Gdy w grę wchodzi budowanie wymarzonego parku rozrywki, wszystko jest możliwe!

Rozgrywka w Park Marzeń składa się z 4 rund, w czasie których gracze będą wymieniać się atrakcjami i lokalizacjami w parku. Im szybciej gracze zbudują atrakcje, tym szybciej będą z nich czerpać dochody. Wielkość atrakcji przekłada się na wysokość dochodów. Gracz, który po 4 rundach będzie miał najwięcej żetonów monet, wygrywa grę.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Gry logiczne od IUVI Games. Zapowiedź Quarto, Quoridor, Pylos, Katamino i wiele więcej

Informacje pudełkowe:

Przedsprzedaż, cena, data premiery

Od dziś Park Marzeń jest dostępny w przedsprzedaży. Oferuję ją zarówno sklep wydawcy, jak i pozostałe sklepy z grami planszowymi. Sugerowana cena detaliczna wynosi 179,95 PLN. W przedsprzedaży możecie ją dostać za ok. 130 złotych. Premiera Parku Marzeń została wyznaczona na 6 października 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *