Turing Machine i Piramido. Ruszyła przedsprzedaż nowych gier od Lucky Duck Games

Okładki gie: Piramido i Turing Machine

Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska rozpoczęło kolejną przedsprzedaż, a w niej: Turing Machine i Piramido.

Turing Machine i Piramido – to tytuły na, które wielu z Was czekało. Świetna informacja jest taka, że możecie je już nabyć w przedsprzedaży, a to oznacza, że w niedługim czasie gry pojawią się u Was na stołach.

Turing Machine.

Turing Machine to rywalizacyjna gra dedukcyjna. Oferuje unikalne doświadczenie uzyskiwania informacji od proto-komputera, który działa bez użycia prądu. Celem jest rozszyfrowanie tajnego 3-cyfrowego kodu zanim zrobią to inni gracze. W tym celu trzeba umiejętnie przepytywać maszynę, znaleźć dobry sposób notowania i wyciągać odpowiednie wnioski.
Ponadto, dzięki bezpłatnej aplikacji gra oferuje ponad siedem milionów problemów – od prostych do mocno złożonych kombinacji, dzięki czemu regrywalność jest praktycznie nieskończona!
Autorami są Fabien Gridel i Yoann Levet.

SCD: 179,99 PLN

Informacje pudełkowe:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Humanity – nowa gra autora Turing Machine zapowiedziana

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda gra, jakie są jej ogólne zasady? Zapraszamy na nasz kanał YT, gdzie znajdziecie filmik przygotowany przez Monikę o Turing Machine!

Piramido

Tło fabularne

Komponenty gry PiramidoPotężny faraon Mino zmarł, pozostawiając na tronie swego najstarszego syna – Mido. Młody następca, niezadowolony ze zbyt ubogiego wyglądu ojcowskiej piramidy, postanowił zająć się własnym dziedzictwem. Teraz życzy sobie, aby jego miejsce pochówku lepiej odzwierciedlało potęgę jego rządów, i w tym celu nakazał 2–4 architektom zbudowanie okraszonych diamentami piramid, tak zwanych Piramido. Architekt, który stworzy najbardziej imponujące piramido, zostanie mianowany wielkim wezyrem i do końca życia będzie pławił się w bogactwach i władzy wykraczającymi poza wyobrażenia zwykłego śmiertelnika.

Krótko o zasadach

W Piramido, grze kafelkowej,  gracze naprzemiennie dokładają płytki domina do budowanej przed sobą piramidy, a następnie umieszczają na nich klejnoty. Starają się przy tym stworzyć sąsiadujące ze sobą obszary, które dadzą im jak najwięcej punktów. Łącznie piramidy będą miały po cztery poziomy, przy czym najwyższy będzie się składał z jednej płytki.
Po ukończeniu każdego z poziomów odbywa się punktacja. Za każdy obszar z klejnotem otrzymuje się tyle punktów, ile symboli tego klejnotu znajduje się na połączonych płytkach. Dodatkowo najmniej punktujący obszar punktuje podwójnie.

SCD: 119,99 PLN

Informacje pudełkowe o grze:

Oprócz gry, tylko w sklepie wydawcy możecie zamówić maty do gry w cenie 29,99 PLN. Nie będą one dostępne w innych sklepach. Do wyboru jest aż 6 wzorów! (Grając na matach, każdy z graczy powinien mieć swoją.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *