Odjechane Jednorożce dla dzieciaków oraz dwa nowe dodatki. Ruszyła kolejna przedsprzedaż wydawnictwa Rebel

Odjechane jednorożce dla dzieciaków - pudełko i elementy gry

Kolejne przedsprzedaże odpaliło dziś wydawnictwo Rebel. Tym razem wśród nowych gier znajdziemy Odjechane Jednorożce dla dzieciaków. Oprócz nich możecie także zamówić dwa nowe dodatki do standardowej gry Odjechane Jednorożce, czyli Odjechane święta oraz Koszmary.

Odjechane Jednorożce. Opis i zasady

Odjechane Jednorożce - elementy gryOdjechane Jednorożce to strategiczna gra karciana pełna śmiechu, destrukcji, interakcji i… jednorożców! Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców. Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami. Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. Aby wygrać, należy umiejętnie wywoływać i łączyć ze sobą efekty na kartach, jak również mądrze wybierać cele, które będziemy atakowali.

Dwa nowe dodatki

Pragniesz dreszczyku emocji? Niestraszne Ci kanały, cmentarze i osobliwe projekty w środku lasu? A może wręcz przeciwnie – nasłuchujesz dźwięku dzwonków reniferów, bo potrzebujesz bezpieczeństwa i puszystości, jakie oferuje świąteczny klimat? Dwa najnowsze dodatki do Odjechanych Jednorożców doskonale zaspokoją potrzeby obu stron oraz tych, którzy zwyczajnie potrzebują więcej kart, które urozmaicą ich rozgrywki.Rozszerzenie Koszmary wprowadza 54 karty pełne nawiązań szeroko pojętego horroru. Z kolei Odjechane Święta to 36 kart w świąteczno-zimowym klimacie. Dodatki można swobodnie łączyć zarówno z klasyczną grą podstawową, jak i wersją Bez cenzury.

Odjechane Jednorożce dla dzieciaków. Opis i zasady

Odjechane Jednorożce od lat przyciągają uwagę dużych i małych fanów magicznych stworzeń. Jednak kaskadowe efekty i szybko zmieniająca się sytuacja na stole mogą być przytłaczające dla najmłodszych. Z myślą o nich powstały Odjechane jednorożce dla dzieciaków – karcianka, która świetnie wprowadza do magicznego świata jednorożców i gier strategicznych. To gra dla 2–6 graczy od 6. roku życia z zupełnie nowymi postaciami i przesłodkimi ilustracjami,które pokochają dzieci (i nie tylko).

Przedsprzedaż, data premiery, ceny

Zarówno w sklepie wydawcy, jak i w sklepach z grami planszowymi rozpoczęły się dziś przedsprzedaże powyższych tytułów. Sugerowana cena detaliczna Odjechanych Jednorożców dla dzieciaków wynosi 89,95 zł, dodatku Odjechane Święta 64,95 zł, zaś dodatku Koszmary 89,95 zł. Premiera wszystkich pudełek odbędzie się 27 września 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *