Trzy dodatki do Wicehrabiów i Architektów Zachodniego Królestwa już dostępne

Pudełka z polskimi wersjami dodatków do serii Zachodniego Królestwa

Potrójna premiera dla fanów dwóch gier: Architekci oraz Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa. Najnowsze dodatki są już dostępne w sklepach za sprawą wydawnictwa Portal Games.

Fani trylogii Zachodniego Królestwa mogą być spokojni o rozwój tej serii. W ramach współpracy Garphill Games i Portalu kolejne gry i dodatki ukazują się po polsku. Tak było z pierwszym dodatkiem do Architektów – Wiek Rzemieślników. Naturalną koleją rzeczy jest ukazanie się drugiego rozszerzenia zatytułowanego Cuda Architektury oraz, za jednym razem, dwóch dodatków do Wicehrabiów.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Gra Printing Press. Ruszyła przedsprzedaż z przedpremierową wysyłką!

Wydawca zadbał również o możliwość zapakowania wszystkiego do jednego pudełka. W jego sklepie dostępne są tzw. Pudełka Kolekcjonera, zarówno do Architektów, jak i do Wicehrabiów.

Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa: Bramy ze Złota

Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa: Bramy ze Złota - zawartość, komponentyW Bramach ze Złota z całego świata przybywają ludzie chcący na własne oczy zobaczyć splendor naszego wspaniałego miasta. Podczas gdy większość chce się tu osiedlić, inni niekoniecznie mają dobre zamiary. Przed graczami pojawia się konieczność podjęcia decyzji, kto będzie mógł pozostać. Czy można ufać tym, którzy kiedyś atakowali mury miasta? I czy przybysze naprawdę pragną pokoju?

Rozszerzenie wprowadza nowe karty Królewskich Rozkazów, Budowniczych oraz Wyrzutków, plansze Manuskryptów, a także dodatkowe Manuskrypty i karty Mieszczan.

Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa: Strażnik Kluczy

Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa: Strażnik Kluczy - zawartość, komponentyStrażnik Kluczy roztacza przed nami kolejne niepokoje na dworze Króla. Niektórzy próbują spiskować w tajemnicy, szukając sojuszników wśród urzędników o podobnych poglądach. Inni natomiast szukają w murach zamku ukrytych skarbów i tajemnic. W obliczu rosnących napięć czas podjąć decyzję…

Pozostaniesz lojalny wobec Króla? A może jednak weźmiesz przyszłość w swoje ręce?

W rozszerzeniu pojawiają się 3 Publiczne Budynki, o które gracze będą rywalizować, nowe plansze graczy oraz kafle Skrzyni. Ponadto w grze znajdują się nowe karty Mieszczan oraz Manuskrypty.

Architekci Zachodniego Królestwa: Cuda Architektury

Architekci Zachodniego Królestwa: Cuda Architektury - zawartość, komponentyRozszerzenie opowiada o budowniczych z różnych stron świata, którzy przybyli do naszego miasta, aby wziąć udział w najnowszym przedsięwzięciu Króla. Wedle planu wzniesione ma zostać pięć wspaniałych budowli, które upiększą miasto. Jednak nie każdemu architektowi można powierzyć takie zadanie. Takiego zaszczytu dostąpią tylko ci, którzy mają dostateczne wpływy, a także reputację dobroczyńców.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wilkołaki. Mroczny Świt i Harry Potter – Walka z Mrocznymi Siłami od Ravensburger – już dostępne

W Cudach Architektury znajdziemy karty i znaczniki Cudów oraz nową planszę Wpływów, będącą rozszerzeniem planszy Głównej. Oczywiście nie zabraknie również dodatkowych kart.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *