Uczta dla Odyna z Norwegami oraz dodatek do Dinokalipsy w przedsprzedaży

grafika prezentująca pudełka gier: Uczta dla Odyna, dodatku Norwegowie oraz dodatku do gry DInokalipsa - Koszmarne randki

Wydawnictwo Rebel odpaliło dzisiaj mocne przedsprzedaże! Od dzisiaj możecie zamówić w sklepach grę Uczta dla Odyna wraz z dodatkiem Norwegowie oraz dodatek do Dinokalipsy – Koszmarne randki.

Przedsprzedaże Rebela odpalone

Jedną z najczęściej poszukiwanych gier na rynku wtórnym była gra Uczta dla Odyna. Od czasu jej wydania w 2017 przez wydawnictwo Lacerta, nie doczekała się dodruku. Sprawy zmieniły swój stan rzeczy dopiero w tym roku, kiedy to wydawnictwo Rebel ogłosiło jej wydanie w swoich zapowiedziach.  Tak więc jeden z najgłośniejszych tytułów Uwe Rosenberga już niedługo wróci na półki sklepowe.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Fasolki i 6.Bierze to dwie małe karcianki, które za pośrednictwem Rebela wróciły na Wasze stoły

Uczta dla Odyna to gra euro, w której główną mechaniką jest worker placement. Na głównej planszy znajdziemy aż 60 pól, do których będą przypisane akcje. Siła naszych akcji będzie zależała od liczby pracowników, których wyślemy, pamiętając o tym, że mamy ich ograniczoną liczbę. Dlatego często będziemy stawiani przed dylematem czy wykonać więcej słabszych akcji czy mniej, ale silniejsze. Dodajcie do tego jeszcze szczyptę szczęścia przy wykonywaniu akcji polowania oraz klasyczne dla tego twórcy „karmienie” i będziecie mieć pełen obraz rozgrywki.

Norwegowie wprowadzają ulepszona modularna planszę, która pozwala dostosowywać układ w zależności od liczby graczy biorących udział w rozgrywce. W pudełku znajdziecie również nowe wyspy, które pozwolą na nowe strategie oraz wiele komponentów, które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

Dodatek nie tylko na Walentynki

W przedsprzedażach wydawnictwo Rebel znalazł również miejsce dla graczy ceniących szybką, przyjemną rozgrywkę w gronie przyjaciół. W przedsprzedaży pojawił się minidodatek do gry Dinokalipsa – Koszmarne randki. Znajdziecie w nim wiele nowych kart, które w zabawny sposób pokażą jakie koszmary mogą nastąpić podczas randek. Spodziewajcie się między innymi zbyt wczesnych wyznań czy wejścia do friendzone… Są więc gorsze rzeczy niż koniec świata? Oczywiście! To Koszmarne randki!

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 2-6
  • czas rozgrywki: 30-60 min.
  • wiek: 8+
  • link do BGG

 

One thought on “Uczta dla Odyna z Norwegami oraz dodatek do Dinokalipsy w przedsprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *