Kroniki Zbrodni: Noir. Dodruk dodatku niebawem trafi do sklepów

Kroniki Zbrodni: Noir - pudełko

Kroniki Zbrodni: Noir – dodatek do znanych i lubianych Kronik Zbrodni od Lucky Duck Games już za kilka dni powróci do sprzedaży. W sklepach, które się w niego zaopatrzą powinien być dostępny na początku września.

Kroniki Zbrodni. Opis gry i zasady

Londyn, XXI wiek. Właśnie wychodzisz z gabinetu głównego inspektora. W Hyde Parku znaleziono zwłoki, a Twój szef polecił Ci zająć się tą sprawą. To nie będzie Twoje pierwsze śledztwo, jednak tym razem masz złe przeczucia… Otrząsasz się, wsiadasz do samochodu, przekręcasz kluczyk w stacyjce i jedziesz na miejsce zbrodni. Pora zabrać się do roboty.

CZYTAJ TAKŻE: Avengers: Battle for Manhattan. Nowa gra rodzinna od wydawnictwa Trefl

Kroniki zbrodni to kooperacyjna gra detektywistyczna. Zastosowana w niej technologia Scan & Play pozwala połączyć zalety gry planszowej i możliwościami aplikacji na urządzenia mobilne. Gracz może prowadzić wiele różnych dochodzeń, korzystając z tych samych elementów. Przesłuchuj świadków i podejrzanych, gromadź dowody rzeczowe i aresztuj mordercę, zanim będzie za późno.

Kroniki zbrodni: Edycja specjalna (tylko taka obecnie znajduje się w sprzedaży) zawiera już w pudełku okulary VR oraz 2 dodatkowe scenariusze: „Powrót Harry’ego Sharka” i „Skutki uboczne”.

Informacje pudełkowe:

Kroniki Zbrodni: Noir

Kroniki Zbrodni: Noir - komponentyJesteś prywatnym detektywem w mrocznym świecie Noir. To wszystko zmienia – nie masz już do dyspozycji policyjnych specjalistów, możesz za to stosować inne metody działania. Włamanie, wymuszenie czy łapówka mogą być równie skuteczne, ale bądź ostrożny – wszystko może się wydarzyć. Do zagrania z dodatkiem Noir konieczne jest posiadanie gry podstawowej.

Zawartość pudełka:

  • 4 nowe scenariusze
  • 30 Kart postaci
  • 15 Kart obiektów specjalnych
  • 10 Planszy lokalizacji
  • 4 karty akcji
  • Instrukcja

Kroniki Zbrodni: Noir. Dodruk, cena

Dodatek Noir jest już dostępny w sklepie polskiego wydawcy. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 99,99 zł. Na początku września trafi także do pozostałych sklepów z grami planszowymi. Cena na sklepowych półkach powinna oscylować w granicach 75-80 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *