Avengers: Battle for Manhattan. Nowa gra rodzinna od wydawnictwa Trefl

Avengers: Battle for Manhattan
Avengers: Battle for Manhattan to idealna gra dla młodych fanów uniwersum Marvela. Nowa zapowiedź od wydawnictwa Trefl.
 
Jest to rodzinna gra, autorstwa Adama Strzeleckiego, w której gracze będą musieli bronić Manhattanu przed Thanosem i Lokim. Celem jest stworzenie jak największej grupy elementów Avengers w zależności od symboli wylosowanych na karcie tożsamości.
 

Avengers: Battle for Manhattan. Opis rozgrywki

Potasujcie zakryte karty tożsamości, a następnie dobierzcie po jednym z nich. Nie ujawniajcie jej innym graczom!
Wybierzcie po jednej płytce z każdego otrzymanego zestawu i przekażcie pozostałe elementy sąsiedniemu graczowi. Następnie, jeden po drugim, dodajcie je do poprzednio wyłożonych płytek.
Gracz, który ma płytkę z najwyższym numerem, umieszcza go jako pierwszy, a następnie pozostali gracze w kolejności malejącej według numerów na ich kafelkach.
 
Avengers: Battle for Manhattan. komponentyOprócz pól z wizerunkiem Avengersów na płytkach znajduje się również 5 rodzajów pól specjalnych, które mogą ułatwić lub utrudnić grę innym graczom.
 
Po rozegraniu 2 lub 3 rund (w zależności od liczby graczy) ujawnijcie swoje żetony tożsamości i policzcie, który z Avengersów stworzył największy ciągły obszar. Im mniej graczy ma tego samego Avengera, tym więcej punktów otrzymają gracze za swój obszar. Następnie zsumujcie wyniki obu Avengers, których posiadacie na swojej karcie tożsamości. Gracz z największą liczbą punktów wygrywa!
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *