Turing Machine – gra nie tylko dla wielbicieli dedukcji | WIDEO

materiał filmowy o Turing Machine

Szukacie unikalnej gry dedukcyjnej? Gra wydawnictwa Lucky Duck Games – Turing Machine edycja polska będzie strzałem w dziesiątkę! Jeżeli chcecie poznać ten tytuł to zapraszamy do materiału filmowego przygotowanego przez Monikę.

Turing Machine. Opis

Matematyka to królowa nauk – taki slogan słyszymy w szkole. Uczymy się tego przedmiotu zapominając o naukowcach, którzy często poświęcili swoje życie na badaniach teorii, które doprowadziły do powstawania wzorów, urządzeń czy podstaw technologii dzisiaj rozwijanych. Nowa gra wydawnictwa Lucky Duck Games – Turing Machine edycja polska jest niejako hołdem złożonym pośmiertnie dla tego genialnego matematyka. Prawdę mówiąc dopiero ta gra skłoniła Monikę do wertowania biografii tego arcyciekawego człowieka (tu polecamy film Grę Tajemnic z genialnym Benedictem Cumberbatchem). Ale wróćmy do samej gry…

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Dochodzenie, gra dedukcyjna powróciła do sklepów wraz z dodatkiem

Turing Machine to gra dedukcyjna, w której będziemy starali się odszyfrować 3-cyfrowy kod. Pomagać nam w tym będzie tytułowa maszyna Turinga. Za pomocą elementów zawartych w grze będziemy zadawać pytania skonstruowanej maszynie, a ona… rzeczywiście będzie dawać nam odpowiedzi. Będą one „zero-jedynkowe”, czyli na nasze pytanie otrzymamy informację zwrotną PRAWDA lub FAŁSZ. Naszym zadaniem będzie interpretacja tych wyników i jak najszybsze odkrycie poszukiwanego zestawu cyfr.

  • liczba graczy: 1-4
  • czas rozgrywki: 20 min.
  • wiek: 14+
  • link do BGG

Kiedy premiera?

Wydawnictwo Lucky Duck Games odpaliło przedsprzedaż tego tytułu w swoim sklepie. Wkrótce gra pojawi się również w Waszych ulubionych sklepach z planszówkami. A jej premiera zaplanowana jest podczas Planszówek w Spodku, czyli tuż tuż. Czekając na premierę, zachęcamy do obejrzenia materiału, który przygotowała Monika:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *