Destinies: Wiedźmi Las. Lucky Duck Games ruszyło z przedsprzedażą trzeciego rozszerzenia do Destinies

Destinies: Wiedźmi Las pudełka
LDG rozpoczęło przedsprzedaż Destinies: Wiedźmi Las, rozszerzenia do bardzo dobrze znanej Wam gry przygodowej -Destinies.
 

Destinies to fabularna gra przygodowa z aplikacją, osadzona w mrocznych czasach Średniowiecza. Obracamy się tu wśród mitów i legend, a gdzieś wokół nas nieustająco czyhają i działają przeróżne moce. W tym świecie my-bohaterowie, mamy swoje cele i przeznaczenie, które mamy za zadanie zrealizować. Destinies, w odróżnieniu od większości tego typu gier, to nie jest kooperacja, tylko gra rywalizacyjna. Wiedźmi Las, trzecie rozszerzenie do gry podstawowej, wprowadzi nas w świat słowiańskiego folkloru.

Destinies: Wiedźmi Las. Opis

Wiedźmi Las komponentyDawno temu zawarto pakt z Leśnymi Istotami. Zgodnie z zasadami tego porozumienia, ludzie muszą trzymać się swoich wiosek i ścieżek, rozsianych po rozległym lesie jak iskry światła. To, co leży za nimi, należy do innych, starszych mistrzów — istot starożytnej magii, które patrzą nieżyczliwie na intruzów. Pomimo tego paktu, odważne dusze przemierzają leśny labirynt w poszukiwaniu skarbów, przygód i tajemnic. Zapraszamy do Wiedźmiego lasu.

Wiedźmi Las jest lżejszym i bardziej przyjaznym rozszerzeniem niż gra podstawowa Destinies. Poznamy w nim 12 nowych postaci, a 4 scenariusze połączą się w jedną kampanię. Z nowości pojawią się 2 moduły, kompatybilne z każdym scenariuszem Destinies + dodatkowy scenariusz – Nie wszystko złoto.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AI Space Puzzle szybciej i z niespodziankami!

Moduły

Przeciwności
Wypełnienie własnego przeznaczenia nie jest łatwe, zaś moduł Przeciwności dodatkowo zwiększa czyhające zagrożenia. Jeśli macie poczucie, że wasze zadania nie stanowią dostatecznego wyzwania, ten moduł jest właśnie dla Was. Można go użyć w dowolnym scenariuszu Destinies.
Na początku każdego scenariusza losowo wybrana zostanie Karta Opatrzności, która zapewni wszystkim graczom możliwość zdobycia korzyści w trakcie gry, aby pokonać wyzwania, poprawić umiejętności i nie tylko. Jednak gracze będą musieli stawić czoła Przeciwnościom Losu, aby zdobyć prawo do uzyskania korzyści.
 
 
Cechy Postaci
Moduł Cech Postaci – pozwala graczom wybrać jedną z trzech kart Cech Postaci dla swojego bohatera na początku scenariusza, które oferują różne moce i cele. Gracze mogą wydawać Żetony Losu w trakcie gry, aby wykorzystać swoje zdolności. Niektóre cechy mogą nawet zostać Przebudzone otwierając nowe opcje podczas gry. Zawiera szereg umiejętności specjalnych, dzięki którym można personalizować postacie na potrzeby dowolnego scenariusza Destinies. Dzięki zróżnicowanym możliwościom rozgrywki staną się bardziej asymetryczne, a gracze zyskają dostęp do dodatkowych mocy, które zmienią sposób gry poszczególnymi bohaterami.
 
Nie wszystko złoto (mini dodatek – scenariusz)
Kopalnia od zawsze była dumą miasta, jak również głównym źródłem utrzymania jej mieszkańców. Jednak ostatnimi czasy górnicy odmawiają schodzenia w głąb kopalni. Twierdzą, że coś krąży po tunelach, dzierżąc upiorną latarnię i obiecując skarby w zamian za osobliwe przysługi. Niektórzy twierdzą, że to Skarbnik, opiekuńczy duch kopalni, jednak są i tacy, którzy się obawiają, że coś o wiele bardziej złowrogiego podszywa się pod ducha, by żerować na ludzkiej chciwości.
 

Destinies: Wiedźmi Las. Dla większego klimatu

W przedsprzedaży pojawiły się również:

– Zestaw plastikowych znaczników miejsc kluczowych
Elementy 3D do świata Destinies! Znaczniki miejsc kluczowych odgrywają ważną rolę we wszystkich scenariuszach Destinies. Zestaw 26 plastikowych flag zastępuje żetony z wersji podstawowej i wynosi rozgrywkę na nowy poziom.
 
– 20 metalowych żetonów doświadczenia
– Pudełko kolekcjonerskie puste
– Duże kolekcjonerskie pudełko z zawartością:Wiedźmi Las. Pudełko z zawartością
 • Duże pudełko kolekcjonerskie z czterema szufladami
 • Rozszerzenie Destinies: Wiedźmi Las
 • Przeciwności
 • Cechy postaci
 • Nie wszystko złoto
 • Metalowe żetony doświadczenia
 • Zestaw plastikowych znaczników miejsc kluczowych

Destinies: Wiedźmi Las. Cena

Rozszerzenie, oraz wszystkie moduły i ulepszenia, dostaniecie w sklepie Lucky Duck Games w cenach:

 • Gra podstawowa: 169.99 zł
 • Przeciwności: 34.99 zł
 • Cechy postaci 29.99 zł
 • Nie wszystko złoto: 44.99 zł
 • Zestaw plastikowych znaczników miejsc kluczowych 79.99 zł
 • Metalowe żetony doświadczenia 49.99 zł
 • Puste pudełko PL: 199.99 zł
 • Pudełko kolekcjonerskie z zawartością PL: 599.99 zł

Kiedy premiera Destinies: Wiedźmi Las?

Wydawnictwo poinformowało, że premiera wszystkich wyżej przedstawionych dodatków, a przede wszystkim Wiedźmiego Lasu odbędzie się w II połowie października, zaraz po tym jak zostaną rozesłane egzemplarze do wspierających je podczas kampanii.

 

One thought on “Destinies: Wiedźmi Las. Lucky Duck Games ruszyło z przedsprzedażą trzeciego rozszerzenia do Destinies

 1. Fajnie. Dzięki za info. To co mnie lekko smuci, to że wsparłem rok temu, a widzę że mógłbym teraz to zamówić po takiej samej cenie, więc pewnie w sklepach z planszówkami będzie taniej :<

  Nie mniej jednak liczę na dobrą zabawe podczas grania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *