AI Space Puzzle szybciej i z niespodziankami!

Pudełko gry AI Space Puzzle

Wszystko wskazuje na to, że gra AI Space Puzzle od wydawnictwa Smart Flamingo dotrze do wspierających przed czasem! A w pudełku czeka na Was kilka niespodzianek.

Kosmiczne puzzle. Wspieram.to

Rzadko się zdarza, aby gry z platform wspieraczkowych docierały do wspierających przed zapowiedzianym podczas kampanii terminem. Okazuje się jednak, że mogą się zdarzać wyjątki! Wydawnictwo Smart Flamingo chyba pozbyło się kryptonitu ze swojej siedziby albo zadziałały jakieś kosmiczne czary, ponieważ wszystko wskazuje na to, że wysyłka gry AI Space Puzzle rozpocznie się już końcem września! Co więcej – w pudełku czeka Was kilka niespodzianek! Oprócz dodatkowych Kart Roli, wydawnictwo zleciło nadruk na jednej ze ścianek każdego ze znaczników kolorów. Jest to ukłon w kierunku osób, które doświadczają zaburzeń postrzegania kolorów. Oznacza to, że gra będzie w pełni „color blind friendly”.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Bedeville Carnival w polskiej wersji językowej!

Komponenty gry AI Space Puzzle
Komponenty gry AI Space Puzzle

AI Space Puzzle to dedukcyjna gra kooperacyjna, w której wspólnie musicie odgadnąć kod, który zapobiegnie autodestrukcji waszego statku. Sztuczna Inteligencja, która zna ten kod, będzie starała się pomóc kosmonautom. Problem w tym, że popsuty system komunikacji nie pozwala jej na przekazywanie szczegółowych danych. Tak więc od Was zależy jak zinterpretujecie podpowiedzi Sztucznej Inteligencji.

Wydawnictwo Smart Flamingo planuje międzynarodową premierę gry podczas tegorocznego Essen. Trzymamy kciuki za sukces!

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 2-5
  • czas rozgrywki: 30 min.
  • wiek: 8+
  • link do BGG

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *