SideQuest: Nemesis. Wydawnictwo Rebel rozpoczęło przedsprzedaż

Sidequest: Nemesis - front pudełka

Wydawnictwo Rebel rozpoczęło przedsprzedaż gry SideQuest: Nemesis. To pierwsza z dwóch zapowiedzianych na ten rok gier z serii SideQuest. Przy okazji przedsprzedaży poznaliśmy również datę premiery.

SideQuest: Nemesis. Opis i zasady gry

Side Quest: Nemesis to gra autorstwa Jakuba Cabana i Bartosza Idzikowski, twórców serii Escape Tales. Zmierzymy się z serią łamigłówek mocno osadzonych w klaustrofobicznym klimacie Nemesisa, które sprawdzą naszą spostrzegawczość i kreatywność myślenia.

Wejdź do świata pełnego niebezpieczeństw i podejmij wyzwanie w ekscytującej grze osadzonej w świecie wielokrotnie nagradzanego survival horroru stworzonego przez Adama Kwapińskiego! To klimatyczne, logiczne wyzwanie, które możesz rozwiązywać samodzielnie lub z przyjaciółmi. Specjalnie przygotowana talia fabularna poprowadzi Was przez angażującą historię, trójwymiarowa scenografia doda zabawie klimatu, a kolejne zadania sprawdzą Waszą kreatywność, spostrzegawczość i umiejętność nieszablonowego myślenia w obliczu zagrożenia,które czai się w mroku statku kosmicznego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Gra Printing Press. Ruszyła przedsprzedaż z przedpremierową wysyłką!

Załoga kapitan Jessiki Kowalski otrzymała kolejną propozycję od Korporacji. Podobno kilka tygodni temu zniknął statek przewożący cenny ładunek. Misja była prosta: zlokalizować statek, ocenić sytuację i upewnić się, że ładunek dotrze na Ziemię. Jednak ostatni wpis w dzienniku był dość niepokojący: „SI statku wykryła na pokładzie obce formy życia, oznaczone jako Intruzi. Cisza jest bardziej przerażająca niż zwykle”

  • Liczba graczy: 1-4
  • Długość rozgrywki: 90-120 min.
  • Wiek: 14+
  • Link do BGG

SideQuest: Nemesis. Przedsprzedaż, data premiery, cena

Na 6 października wydawnictwo Rebel wyznaczyło datę premiery gry SideQuest: Nemesis. Grę do tego czasu można zamówić korzystając z licznych przedsprzedaży: w sklepie wydawcy lub sklepach z grami planszowymi. Sugerowana cena detaliczna tego tytułu wynosi 69,95 zł, co oznacza że cena na sklepowych półkach powinna oscylować w okolicach 50 złotych.