Beyond the Sun wraz z dodatkiem już w przedsprzedaży

Beyond the sun - pudełko

Wydawnictwo Rebel odpaliło dzisiaj mocne przedsprzedaże. Do swoich koszyków w sklepach z planszówkami dodać już możecie grę Beyond the Sun wraz z dodatkiem.

Jest kilka tytułów zapowiedzianych przez wydawnictwo Rebel, które wzbudziły największe emocje wśród graczy. Ogłoszenie polskiej edycji gry Beyond the Sun i to od razu z dodatkiem Liderzy nowe ery, przyspieszyło bicie serca wielu osobom.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Humanity – nowa gra autora Turing Machine zapowiedziana

W końcu nadszedł dzień, w którym będziecie mogli zamówić swoją kopię tej świetnej gry – wydawnictwo Rebel dzisiaj odpaliło jej przedsprzedaż. Dodatkowo, będziecie mogli zamówić dodatek, który ukaże się w tym samym czasie co podstawka.

Beyond the Sun. Opis gry, zasady, cena

W grze przeniesiecie się do przyszłości, gdzie po jednym z konfliktów zbrojnych, ludzkość stanęła przed obliczem upadku. W chwili kryzysu frakcje, które przetrwały na Ziemi zjednoczyły się i postanowiły poszukać nowego domu w gwiazdach. Udało się wspólnymi siłami zbudować pierwszy statek kosmiczny, który przerwał impas w podboju kosmosu. Ludzkość rozpoczęła erę podboju kosmosu, jednakże pokój nie leży w charakterze ludzi…

W Beyond the Sun wcielicie się w asymetryczne frakcje, których celem będzie jak najszybsze odkrywanie i zdobywanie nowych technologii oraz podbój planet. Wasze frakcje będą rywalizować na dwóch planszach – technologii i eksploracji. Wykorzystując wszelkie środki będziecie się starali, aby to Wasza frakcja zwyciężyła w tym kosmicznym wyścigu o władzę.

Dodatek wnosi przede wszystkim możliwość rozgrywek w trybie solo. Znajdziecie w pudełku również elementy i moduły, które uatrakcyjnią grę podstawową. Moduły można dowolnie łączyć w trakcie rozgrywek.

Jest to jeden z tych tytułów, które nie potrzebują fajerwerków na planszy – jej zadaniem jest być po prostu czytelną, tak samo jak w przypadku planszetek graczy przedstawiających frakcje biorące udział w grze.

SCD podstawki wynosi 369,95 PLN, natomiast dodatku 169,95 PLN. Oba pudełka będą miały swoją premierę już 13.09.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *