Białe Lustro, czyli nowa gra w klimatach Escape Room’ów

pudełko gry Białe Lustro

Nowa gra w klimatach Escape Room! Grę Białe Lustro wydawnictwa Silver Games znajdziecie już w sprzedaży.

Białe Lustro. Nowość

Jeżeli poszukujecie oryginalnego, nieoczywistego pomysłu na granie z przyjaciółmi i dodatkowo Waszą pasją jest odwiedzanie Escape Room’ów to mamy dla Was świetną propozycję! Zespół Silvergames, który w okresie 2015-2017 prowadził w Łodzi Escape Room’y pod nazwą Portal, przygotował ciekawą grę – Białe Lustro, która łączy w sobie doświadczenia obecne podczas grania w gry planszowe oraz podczas odwiedzania Escape Room’ów.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Encore, dodatek do Pieśni włóczęgi wkrótce na Kickstarterze

postaci z gry Białe Lustro
Postaci z gry Białe Lustro

Gra opiera się o autorską formułę MIVE (Mystery Interactive Video Experience) co oznacza, że rozpoczyna się w pudełku jednak jego zawartość połączona jest z narracją filmową i wywiadowczo-detektywistyczną misją, którą gracze prowadzą wspólnie poprzez panel online. Samo granie to kooperacyjne rozwiązywanie zagadek jak w Escape Room. W rozwiązywaniu zagadek pomogą Wam karty i rekwizyty z pudełka, w oparciu o dość innowacyjną formę prowadzenia rozgrywki poprzez panel multimedialny. Gra wykracza też do świata zewnętrznego, dlatego wymaga od graczy dość otwartego umysłu.

Pudełkowo gra jest przeznaczona do rozgrywki dla 2 do 6 osób, ale jak zapewnia wydawnictwo – możliwa jest również gra w trybie solo. Nie będziecie mieć żadnych ram czasowych, jednakże powinniście się przygotować na spędzeniu ok. 6-8 godzin szukając rozwiązania. Do gry niezbędne jest Pudełko, komputer lub tablet z dostępem do Internetu oraz telefon.

W pudełku znajdziecie:

  • Kod Aktywacyjny
  • 15 Zagadkowych Kart Gry o różnych formatach, od A3 do A7
  • dodatkowe materiały drukowane o nietypowych wielkościach
  • Zestaw Tajemniczych Rekwizytów będących integralną częścią Gry
  • Zestaw Reaktywacyjny (zawierający komplet materiałów zużywalnych oraz drugi Kod Aktywacyjny)

Grę kupicie u wydawcy za 249 zł.

Grę i dodatkowe szczegóły znajdziecie na stronie internetowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *