Encore, dodatek do Pieśni włóczęgi wkrótce na Kickstarterze

okładka dodatku Encore do gry Vagrantsong

Gra Pieśń włóczęgi (ang. Vagrantsong) zapowiedziana przez wydawnictwo Lucky Duck Polska wzbudziła zainteresowanie wśród wielu graczy. Nadal czekamy na polską edycję, ale oryginalne wydawnictwo Wyrd Games nie próżnuje. Już niedługo na platformie Kickstarter rozpocznie się kampania dodatku Encore do tej gry.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Boonlake: Artifacts. DLP Games zapowiedziało pierwszy dodatek do Boonlake’a

Jak zwykle możecie się spodziewać w fabule nawiązania do znanych opowieści o duchach oraz horrorów. Jeżeli interesujecie się tymi tematami, z pewnością rozpoznacie wiele z postaci, któ®e tu znajdziecie.

Encore. Dodatek

W dodatku znajdziecie nowy rozdział, który zawiera przejście do Mostu Liści. Tam z kolei znajdziecie 5 zupełnie nowych scenariuszy, podczas których będziecie mogli sprawdzić czy uda wam się zachować życie. Nowe scenariusze będzie można rozegrać w dowolny sposób: albo dodając rozdział do kampanii lub jako samodzielną rozgrywkę.

Dodatek wprowadza również nowe sposoby rozgrywki. Pozwala modyfikować trudność poszczególnych scenariuszy, dodaje różnorodność w tworzeniu swojej postaci, pozwala na wykonywanie nowych akcji oraz zawiera nowe wydarzenia, które można wprowadzić do scenariuszy.

Ale to nie koniec, bo wydawca przygotował również coś dla osób, które poszukują krótszej rozgrywki. Tryb Short Trip pozwoli skrócić kampanię i odkryć ją na nowo!
Wszystkie te nowości można dowolnie ze sobą zestawiać tworząc zupełnie nowe opowieści, a wydawnictwo Wyrm Games podkreśla, że jeszcze nie wszystkie karty zostały odkryte, więc warto czekać na kampanię!

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 2-4
  • czas rozgrywki: 45-120 min.
  • wiek: 14+
  • link do BGG

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *