Challengers! Beach Cup – premiera na Essen

Challengers! Beach Cup - front pudełka

Podczas tegorocznych targów w Essen będzie miała premierę kolejna część gry Challengers! Wydawca postanowił tuż przed premierą zmienić jej tytuł – zamiast Challengers! 2 będzie Challengers! Beach Cup.

Challengers! Beach Cup

W reakcji na wiele komentarzy fanów – wydawnictwo Plan B Games postanowiło zmienić tytuł swojej zapowiedzianej drugiej części gry Challengers!, która to – przypominamy – zdobyła nagrodę Kennerspiel des Jahres 2023. Zgodnie z informacją od wydawcy – nowy tytuł ma podkreślić, że nie jest to rozszerzenie wymagające zakupu podstawki, tylko samodzielny dodatek.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Fasolki i 6.Bierze to dwie małe karcianki, które za pośrednictwem Rebela wróciły na Wasze stoły

Przykładowe nowe karty w Challengers! Beach Cup
Przykładowe nowe karty w Challengers! Beach Cup

Challengers! Beach Cup to kolejna gra w tej linii przygotowana przez to wydawnictwo. Oprócz zestawów nowych kart, w pudełku znajdziecie 16 kart trenerów, które dadzą unikalne zdolności graczom. Dodatkowo wprowadzono kosmetyczne zmiany do zasad rozgrywki oraz dodano karty do rozgrywek solo. Będziecie mogli w nią zagrać zarówno jako samodzielną część, ale również z łatwością połączycie elementy zawarte w obu pudełkach. Teraz to od Was będzie zależało gdzie będziecie chcieli rozpocząć wyzwanie – na ulicy czy na plaży.

Druga część Challengers! będzie miała premierę podczas tegorocznych targów w Essen. Na stoisku będą dostępne pudełka gry w wersji: angielskiej, niemieckiej i francuskiej.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 1-8
  • czas rozgrywki: 45 min.
  • wiek: 8+
  • link do BGG

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *