Bedeville Carnival w polskiej wersji językowej!

pudełko gry Bedeville Carnival

Wydawnictwo Loodo Ninja już niedługo wystartuje z kampanią polskiej edycji gry Bedeville Carnival. Grę będziecie mogli wesprzeć na platformie Wspieram.to już od 5 września.

Bedeville Carnival. Polska edycja

Niech nie zmyli Was dziwnie brzmiąca nazwa wydawnictwa Loodo Ninja! To polskie, młode wydawnictwo z ludźmi, którzy mają masę pomysłów w głowie. Rozpoczęli swoją działalność od wystartowania na dużych zagranicznych platformach wspieraczkowych: Kickstarter i Gamefound, gdzie z sukcesem ufundowali grę Bedeville Carnival. Teraz nadeszła pora na polską wersję językową tej gry. Już 5 września grę będziecie mogli wesprzeć na platformie Wspieram.to.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Podziemne Imperium, gra z budową silniczka w przedsprzedaży

Jest takie miejsce, gdzie śmierć nie jest końcem, lecz początkiem wyjątkowej przygody. Wasza przygoda rozpoczyna się, gdy doświadczacie, że jesteście umarlakiem z pobliskiego cmentarza. Nie wiecie jak i dlaczego znaleźliście się tam, ale co nocy dziwna siła budzi was i prowadzi do parku rozrywki. Tam z kolei czekają Was przedziwne atrakcje, które pozwolą Wam zbierać pamiątki, dające punkty zwycięstwa. Nie będzie to jednak proste zadanie – oprócz sprytu przyda Wam się również szczypta szczęścia!

Jest to osadzona w klimatach grozy gra euro, gdzie celem jest zdobycie jak najwięcej punktów na koniec gry. Autorami gry są: Alicja Bator, Wojciech Wons, Bartłomiej Zielonka i Paweł Zygar.

Licznik bije do odpalenia kampanii, a my Was zapraszamy do jej śledzenia.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 2-4
  • czas rozgrywki: 30-50 min.
  • wiek: 12+
  • link do BGG

 

 

One thought on “Bedeville Carnival w polskiej wersji językowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *