Małe Epickie Zombie od Galakty już dostępne do kupienia!

Małe Epickie Zombie - pudełko

Już dziś premiera gry Małe Epickie Zombie od wydawnictwa Galakta, czyli kolejnego już tytułu z Małej Epickiej serii.

Małe Epickie Zombie. Opis gry

elementy gry Małe Epickie ZombieW Małych Epickich Zombie ocaleni są zawsze w ruchu, zbierając broń, eliminując zombie i dążąc do ukończenia swoich celów. Zdobycie trzech celów może przynieść zwycięstwo, ale jeśli zbytnio skupisz się na zadaniach, zombie opanują centrum handlowe, kończąc Twoją przygodę.

W zależności od trybu gry, możesz wcielić się w Ocalałych lub Zombie. Każda tura Ocalałego składa się z trzech ruchów. W zależności od tego, gdzie się poruszysz, możesz wykonać dodatkowe czynności. Na przykład, wchodząc do pomieszczenia z Zombie, musisz stoczyć z nim walkę, rzucając kością Zombie. Jeśli natomiast znajdziesz się w pokoju obok Zombie, możesz zużyć amunicję, aby je zastrzelić. Zabicie zombie jest dość łatwe… ale ich liczba stale rośnie. Powstrzymanie ich przed opanowaniem całego centrum handlowego, jednocześnie realizując swoje cele, stanowi duże wyzwanie!

Po wykonaniu trzech ruchów należy przeszukać pomieszczenie, ujawniając trzymaną kartę wyszukiwania. Zazwyczaj znajdziesz coś przydatnego, jak niesamowite przedmioty, które później możesz wyposażyć w swoje ITEMeeples. Czasem jednak może czaić się tam zombie, więc bądź przygotowany.

Uważaj, jeśli żetony amunicji i ran się spotkają, giniesz! Utrzymuj więc niski poziom ran i wysoki poziom amunicji. Jeśli zginiesz, Twoja postać zamienia się w Zombie i musisz wylosować nową postać. Jeśli zdarzy się to zbyt wiele razy, przegrasz grę.

Jako gracz Zombie, będziesz kontrolować wszystkie Zombie, w tym unikalne Zombie ze specjalnymi zdolnościami. Twoim celem jest przytłoczenie Ocalałych, sprytnie rozmieszczając i poruszając Zombie. Jeśli zabijesz wystarczającą liczbę graczy lub opanujesz dziedziniec centrum handlowego, zwyciężysz.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Grę możecie zakupić już poniżej 100 PLN na przykład TUTAJ.

Jeśli chcielibyście zobaczyć i usłyszeć kilka słów o tym tytule, to sprawdźcie poniższy materiał.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Defenders of the Wild, czyli kooperacyjna gra od Outlandish Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *