Dobble Kids już w sprzedaży. Premiera wersji eco międzynarodowego hitu. Tym razem dla młodszych graczy

Dobble Kids - pudełko i elementy

Gra Dobble Kids od wydawnictwa Rebel pojawiła się właśnie na sklepowych półkach. Tym razem w ten znany na całym świecie tytuł zagrają także dzieci w wieku od 4 lat. A to wszystko w wersji eco, czyli znacznie zmniejszonej ilości plastiku użytego do produkcji gry.

Dobble Kids. Opis gry

Dobble Kids eco - kartyNowa odsłona popularnej gry karcianej! Miś, plecak, piłka, rower, lalka… Bądź pierwszą osobą, która znajdzie parę identycznych symboli, aby zdobyć punkt. Dowolne dwie karty zawsze łączy dokładnie jeden wspólny obrazek. Czy wypatrzysz go zanim zrobią to przeciwnicy? Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojego kartonika. Teraz następny! Tylko nie zwątp, każda karta łączy się z inną zawsze tylko jednym symbolem!

Nowa wersja gry Dobble Kids to 55 kart zamkniętych w solidnej, metalowej puszce i w opakowaniu zawierającym o 95% mniej plastiku. Co więcej, dzięki czytelnym grafikom z prostymi przedmiotami do wspólnej zabawy możemy zaprosić dzieci od 4. roku życia.

Informacje podstawowe:

  • Liczba graczy: 2-8
  • Czas gry: 15 min
  • Wiek: 4+

POLECAMY: Destylaty od Lucrum Games pojawią się razem z dodatkami!

Premiera

Od 10 lipca, czyli od dziś, w sklepach z grami planszowymi znajdziecie nową edycję Dobble Kids. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 59,95 zł. Znajdziecie ją zarówno w sklepie wydawcy, jak i pozostałych sklepach z grami planszowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *