Destylaty od Lucrum Games pojawią się razem z dodatkami!

grafika prezentująca grę planszową Destylaty wraz z dwoma pudełkami dodatków w języku polskim

Właśnie dowiedzieliśmy się, że poza zapowiedzianą już grą Destylaty pojawią się dwa dodatki! Chodzi o rozszerzenie Afryka i Bliski Wschód oraz Moc Beczki, których premiera planowana jest w czwartym kwartale 2024 roku!

Destylaty. Opis dodatków

Jak wspomnieliśmy przed chwilą dodatki, które zostaną wydane powinny pojawić się jeszcze w tym roku. Poniżej znajdziecie ich opisy.

pudełko i elementy dodatku do gry Destylaty Africa & Middle East Expansion
autor zdjęcia Meeple Foundry

Rozszerzenie Afryka i Bliski Wschód – Poznaj składniki, receptury oraz postaci z Afryki i Bliskiego Wschodu w tym dodatku do Distilled: A Spirited Strategy Game. Doświadcz kultury nieobecnej w podstawowej wersji gry, destylując i sprzedając nowe trunki, takie jak Akpeteshie i Boukha. Wykorzystaj nowe ulepszenia destylarni, potężne składniki i tematyczne przedmioty, aby zdobywać nowe nagrody w tym w pełni zgodnym rozszerzeniu.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

elementy dodatku do gry Destylaty Cask StrenghtMoc Beczki to mini rozszerzenie do Distilled, stworzone w celu wzbogacenia złożoności i różnorodności rozgrywki. Składa się ono z czterech głównych elementów: nowych ulepszeń destylarni, specjalnych aromatów, zaawansowanych składników premium oraz nowej, fascynującej mechaniki dynamicznego rynku. Małe pudełko, wielka zawartość!

Zaawansowane składniki premium: Każda karta składnika premium w grze posiada teraz unikalny efekt, pozwalając graczom na zastąpienie niektórych lub wszystkich istniejących kart cukru, co dodaje dodatkową złożoność i nowe kombinacje.

Dynamiczny rynek: Ten zupełnie nowy aspekt gry zmusza graczy do podejmowania bardziej ekonomicznych decyzji, które będą się pojawiać i zmieniać w trakcie rozgrywki.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Detektyw. Miasto Aniołów. Mamy nowe informacje na temat premiery!

Opis gry podstawowej

elementy gry DestylatyDistilled to wysoce tematyczna strategiczna gra karciana, koncentrująca się na produkcji alkoholi w destylarni, z elementami zarządzania zasobami oraz ryzyka. W grze przejmujesz destylarnię i dążysz do zdobycia tytułu mistrza destylacji, nabywając towary, rozbudowując zakład i tworząc najbardziej znane alkohole na świecie.

Kupuj nowe składniki i inwestuj w ulepszenia swojej destylarni, jednocześnie destylując spirytus i wysyłając go do magazynu. Gdy spirytus trafi do magazynu, poddaj go procesowi starzenia, aby poprawić jego smak, a następnie zabutelkuj go i sprzedaj z dużym zyskiem!

Aby zdobyć tytuł mistrza destylacji, musisz uzyskać najwięcej punktów spirytusu na koniec gry. Punkty te zdobywa się poprzez destylację i sprzedaż spirytusu.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *