Virus!: Roll & Write. Nowa odsłona popularnej karcianki

Virus!: Roll & Write. okładka i komponenty gry

Virus!: Roll & Write to zapowiedź wydawnictwa Tranjis Games, która ucieszy fanów popularnej karcianki, w Polsce wydanej przez Muduko. Ta niezwykle prosta gra zdobyła ogromną popularność, czy podobnie będzie z jej nową wersją?

Virus!: Roll & Write. Opis

Virus!: Roll & Write. notes do wykreślania„Obszar badań w Szpitalu Ogólnym przeżywa pracowity okres. Jesteście studentami na praktykach i walczycie o stypendium w ośrodku. Waszą misją będzie zbadanie szczepionek przeciwko czterem różnym wirusom, które niepokoją społeczność medyczną.

W tak ważnej i szlachetnej misji będziesz musiał zarządzać wszystkimi dostępnymi zasobami. Przeprowadzaj badania kliniczne szybko, aby wyprzedzić konkurencję i zdecyduj, czy współpracować, aby iść naprzód ramię w ramię, czy też utrudniać im pracę… zawsze uważając, aby nie zanieczyścić próbek wirusami!

  • Liczba graczy: 2 – 4
  • Czas gry: 20 minut
  • Wiek od: 8 lat
  • Strona BGG

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowe materiały na kanale YT

Jesteśmy bardzo ciekawi i na pewno będziemy śledzić wieści od Muduko, czy zdecydują się na wydanie wykreślanki po polsku.

Wirus! Opis gry karcianej

W grze Wirus!, która jak wspomnieliśmy wyżej została wydana przez Muduko, będziecie musieli zbudować ludzkie ciało, jednocześnie bronić je przed zainfekowaniem, zniszczeniem lub kradzieżą organów przez zarażonych przeciwników. Szykujcie się zatem do walki. Zbierajcie siły i układajcie plan w głowie jak zwyciężyć. Wszystkie chwyty dozwolone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *