Defenders of the Wild. Zbierz swoją załogę obrońców zwierząt, aby oprzeć się inwazji maszyn

Defenders of the Wild. okładka gry

Defenders of the Wild to zapowiedź od wydawnictwa Outlandish Games, której współautorem jest Henry Audubon znany Wam z gry Parki od Albi.

Graj jako jedna z czterech unikalnych frakcji i zbierz swoją załogę obrońców z szerokiej gamy zwierzęcych postaci, aby oprzeć się maszynom na modułowej mapie, która zmienia się z każdą grą.

Defenders of the Wild. Opis

W tej kooperacyjnej grze przygodowej, gracze wcielają się w organizatorów zwierzęcego ruchu oporu, którzy zebrali się w niebezpiecznym punkcie zapalnym w wojnie przeciwko maszynom.

Defenders of the Wild. Modułowa planszaRozpoczęła się budowa nowego rdzenia maszyny i rozległego kompleksu fabrycznego w miejscu, gdzie kiedyś znajdowała się wioska zwierząt. Silniki budują mury, które otaczają siedlisko po siedlisku, podczas gdy mechy strzegą rozwijających się fabryk i rozprzestrzenia się toksyczne zanieczyszczenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Animal Rules Football. Zapowiedź nowej gry Martina Wallace’a

Jako ruch oporu, musicie współpracować ze sobą pomimo długotrwałych sporów frakcyjnych. Pomagajcie sobie nawzajem, aby podjąć działania we właściwych miejscach i we właściwym czasie i wygrać kluczową bitwę.

Usuwaj zanieczyszczenia, walcz z mechami, przełamuj mury, buduj obozy i przebudowuj fabryki, zanim maszyny ukończą budowę rdzenia i podbiją region Commonwood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *