Nowe materiały na kanale YT

nowe materiały
Nasze filmy na YouTube to, przypominamy, nie tylko recenzje, ale również świetne rozmowy z ludźmi z branży planszówkowej i okołoplanszówkowej. Jakie nowe materiały pojawiły się na naszym kanale?
Jak co tydzień, przypominamy Wam o nowych materiałach, które pojawiły się na naszym kanale w mijającym tygodniu. Tym razem są to trzy zupełnie odmienne, jak zawsze zróżnicowane, tematy.

Nowe materiały:

Jak grać w NEKOJIMA od Lucky Duck Games? O tym opowie Wam Agata w przygotowanej przez nią instrukcji:

Nekojima to wykonana z drewna zręcznościowa gra strategiczna. Ma dwa tryby gry – rywalizacji i współpracy oraz kilka różnych wariantów, dzięki którym łatwo ją dostosujesz do swojego towarzystwa. W grze są też koty! Te futrzaki dopiero sprawdzą twoją zręczność!

O grze Too Many Bones wydawnictwa Portal Games Polska znajdziecie sporo materiałów. Patrycja oceniła ją od trochę innej strony.

W grze wcielicie się w Gearloków – nową rasę fantasy i wyruszycie na przygodę do północnych terytoriów fantastycznej krainy Daelore, aby wytropić, i pokonać rosnące wrogie siły oraz bossa, który nimi dowodzi.

W grę można grać samodzielnie lub drużynowo. Każda bitwa, którą rozegracie, to niepowtarzalne wyzwanie do rozwiązania dzięki ponad 100 unikalnym kościom umiejętności i 4 postaciom o różnorodnych profesjach. Wasza przygoda składać się będzie z 8-12 Spotkań, każde z nich to nowe wyzwanie, najczęściej kończące się bitwą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wrath of Fire Mountain. Kolejna ciekawie zapowiadająca się gra Erica M. Langa

I jak co miesiąc, Monika z Patrycją przygotowały materiał podsumowujący najciekawsze premiery minionego miesiąca. Jesteście ciekawi, jakie tytuły się w nim znalazły?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *