Thorgal. Gra karciana i Toothead. To już ostatnie godziny na wsparcie obu tytułów!

koniec kampanii. Thorgal Toothead. Okładki gier

Koniec kampanii obu tytułów: Thorgal. Gra karciana wydawnictwa Lucrum Games oraz Toothead od Ludojadów – już za kilka godzin! Jeżeli jeszcze wahacie się czy są to gry dla Was, to musicie szybciutko podejmować decyzję zanim tytuły znikną z Kickstartera.

 

Koniec kampanii Toothead o północy!

Toothead– Link do wsparcia na Kickstarterze

Nie daj się zjeść! To gra karciano-kościano-planszowa dla 2-8 graczy, oferująca dużo interakcji między graczami i jeszcze więcej śmiechu i wrednych zagrywek. Idealna na domówki i rodzinne spotkania, a w rękach zaawansowanych graczy jest rasową areną rywalizacji. Celem gry jest zjadać innych i samemu nie dać się zjeść! Żeby przetrwać, musisz pilnować własnego tyłka i zjadać innych, by nie dopadł Cię głód. Ponadto, podczas rozgrywki wcielasz się w jednego z Tootheadów – mieszkańców zaśmieconej wyspy, gdzie odpady ludzkiej cywilizacji podsycają zajadłą egzystencję. Gra kończy się zwycięstwem gracza, który jako jedyny zostanie przy stole.

Najważniejsze informacje
  • Wszystkie stretch goale są odblokowane!
  • Kampania kończy się 10 czerwca, czyli to ostatni weekend na wsparcie.
  • Do nabycia jest wersja kolekcjonerska, zawierająca wiele exclusives za jedyne 39 euro (cena zawiera VAT), wysyłka 12 zł.
Gry będą produkowane w Polsce, tak więc zakładana dostawa na przełomie października i listopada tego roku nie powinna być problemem.

Koniec kampanii Thorgal za dwa dni!

Thorgal. Gra karciana – link do Kickstartera
THORGAL. gra karciana. elementy gryW grze karcianej Thorgal przejmiesz dowodzenie nad jedną z czterech frakcji: Wikingów, Ludzi z gwiazd, Banitów lub Możnowładców, i zbudujesz drużynę bohaterów wspieranych ekwipunkiem i artefaktami. Wyprawisz się na niebezpieczne misje, zagrywając karty z talii przeznaczenia, które przyniosą różne efekty. Twój przeciwnik będzie starał się przeszkodzić, przywołując potwory i zdarzenia. Zwyciężysz, zdobywając trzy rogi lub przegrasz, jeśli twoja talia zostanie zniszczona.
Ważne informacje:
  • Pledge podstawowy – 39 EUR (VAT wliczony w cenę)
  • Pledge grupowy (6szt) – 234 EUR (VAT wliczony w cenę)
  • Przesyłka do Polski to kwota rzędu 5 EUR dla pledge podstawowego i 8 EUR dla grupowego.
Ponadto, każdy wspierający otrzyma też plastikową figurkę Drakkara, który nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Drakkar zastąpi znacznik gracza przeznaczenia. W wersji retail dostępny będzie kartonowy znacznik.
Do tej pory udało się odblokować stretch goal’e:
  • 2 x ulepszenie kart startowych stronników do wersji „foil”, czyli błyszczącego wykończenia,
  • ulepszenie kartonowych znaczników do wersji drewnianej,
  • ekskluzywna obwoluta na pudełko z alternatywną grafiką,
  • różnorodne planszetki dla wszystkich frakcji.
Wszystkie stretch goal’e, które uda się odblokować w trakcie kampanii nie będą dostępne w regularnej sprzedaży.
Wysyłka gry planowana jest w styczniu 2025 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *