The Breach od Czacha Games. Dobre informacje o polskiej edycji

The Breach aktualizacja

Dawno nie było aktualizacji o polskiej wersji The Breach, ale w końcu możemy przekazać dobre wieści dla osób, które czekają na ten tytuł.

Gra jest już wyprodukowana, odebrana z fabryki i czeka obecnie w Chinach na załadunek. Wydawca jako środek transportu wybrał pociąg. Jaki ma to wpływ na termin premiery? Jeśli wszystko pójdzie po myśli Czachy to gry pojawią się u nich na przełomie lipca i sierpnia.

Wysyłka zamówionych kopii zapewne rozpocznie się zaraz po wjechaniu gier na magazyn. Jeśli dobrze wszystko pójdzie – jeszcze przed końcem wakacji będziecie mogli cieszyć się rozgrywkami.

The Breach. Zasady i opis gry

the breach komponentyJest to gra typu net crawler, w której wcielicie się w hakerów włamujących się do bazy danych Gene.sys. Musicie rozprzestrzenić w niej wirusy i wykraść tajne informacje. Mapą gry jest Gene.sys, wirtualny wszechświat o tajemniczym pochodzeniu, obecnie kontrolowany przez Korporację Achab.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rozpoczęła się przedsprzedaż Fabled Lands. Rozdarte Królestwo

W jego wnętrzu przechowywana jest i skrywana niewyobrażalna wiedza i technologie, których stopniowe odkodowanie pozwoliło Korporacji w ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy rozszerzyć swoje wpływy i władzę nad całą planetą.

Po włamaniu się do bazy danych Wasze awatary będą musiały stawić czoła kilku niebezpieczeństwom: nie tylko innym hakerom, ale także wirtualnym strażnikom A.R.M., którzy będą próbowali Was powstrzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *