Ropoczęła się przedsprzedaż Fabled Lands. Rozdarte Królestwo

grafika prezentująca okładkę gry paragrafowej Fabled Lands. Rozdarte Królestwo

Wydawnictwo Muduko uruchomiło w swoim sklepie przedsprzedaż gry książkowej Fabled Lands. Rozdarte Królestwo. Kupując teraz dostaniecie bonus.

Rozdarte Królestwo. Przedsprzedaż

Jakiś czas temu informowaliśmy o planach wydawniczych wydawnictwa Muduko dotyczących wydania serii książek paragrafowych Fabled Lands. Jest to seria 7 książek, których autorami są Dave Morris i Jamie Thomson. Od 1995 pojawiały się w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, teraz polscy gracze będą mieli okazję poznać to otwarte uniwersum.

Co jest ciekawego w tej serii? Otóż pierwszy raz świat jest całkowicie oddany w wasze ręce. To wy decydujecie czy chcecie wyruszyć na przygodę, pokonać potwora, czy po prostu eksplorować krainę i odwiedzać miasta i obecne tam sklepy.

Na stronie wydawnictwa ruszyła przedsprzedaż pierwszego tomu z tej serii – Fabled Lands. Rozdarte Królestwo. W przedsprzedaży gra będzie dostępna z obniżoną o 20% ceną w porównaniu z ceną w dniu premiery. Dodatkowo, kupując w sklepie wydawcy, otrzymacie jako bonus mapę królestwa.

Wysyłka gry planowana jest w październiku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Gra Blood od Ludus Magnus Studio. Ruszyła kampania na GF. Co z polską edycją?

Co w pierwszym tomie?

W grze fabularnej „Fabled Lands. Rozdarte Królestwo” można wcielić się w jedną z aż sześciu postaci – wojownika, maga, podróżnika, kapłana, trubadura i łotra. Każda z nich ma odmienne mocne oraz swoje słabe strony, przez co przygoda za każdym razem wygląda zupełnie inaczej.

Fabuła gry osadzona jest w królestwie Sokary, tuż po obaleniu dotychczasowego władcy, do którego doszło w wyniku krwawej wojny. Kraina ta wciąż jest niezwykle niebezpiecznym miejscem.

Wyruszając w podróż pełną fantastycznych przygód do miejsc wykraczających poza granice wyobraźni, gracz może natknąć się na fascynujące postacie, podjąć się czekających na niego wyzwań lub stoczyć pojedynki na śmierć i życie. To, jak potoczą się losy bohatera zależy od wyborów, których dokona gracz.

Informacje okładkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *