Star Wars: Shatterpoint: Nie przyjmuję kapitulacji. Kolejny dodatek na horyzoncie

Star Wars Shartterpoint: Nie przyjmuję kapitulacji

Nie przyjmuję kapitulacji to kolejny dodatek do Star Wars: Shatterpoint od wydawnictwa Rebel. Przedsprzedaż właśnie ruszyła, a premiery spodziewać się możemy jeszcze w te wakacje.

Nie przyjmuję kapitulacji. Opis dodatku

Star Wars Shatterpoint: Nie przyjmuję kapitulacjiPośród wielu ważnych postaci dowodzących Flotą Imperium jest jedna, która znacząco się wyróżnia – Wielki Admirał Thrawn. Wszelkie powierzchowne różnice między Thrawnem, Chissem, a jego ludzkimi rówieśnikami przyćmiewa jego niezwykła przebiegłość połączona z zawziętą determinacją w pokonaniu sił Rebeliantów zagrażających Imperium. W zrealizowaniu tego celu Thrawnowi pomagają wykwalifikowani agenci Imperialnego Biura Bezpieczeństwa.

Star Wars: Shatterpoint – Nie przyjmuję kapitulacji to rozszerzenie wprowadzające do gry oddział złożony z 4 nowych jednostek. Wśród nich znajdują się Wielki Admirał Thrawn, Agent Kallus oraz 2 Agenci IBB. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, by dodać jednostki do swojej drużyny.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kurzołaki Bitwa o Landrynkę na Gamefound, jest już draft kampanii

Star Wars: Shatterpoint. Gra podstawowa – co w tym chodzi?

Gracze będą mogli stworzyć drużyny oparte na siłach jasnej lub ciemnej stronie mocy, ale mogą również popuścić wodze wyobraźni i zestawić w drużynie np. padawankę Ahsoka Tano i Lorda Maula wraz z jego lojalistycznymi super komandosami. Ważne, aby ostatecznie tak dobrać drużynę, aby jak najskuteczniej wypełniła różne cele misji w grze.

Następnie drużyny są wystawiane naprzeciwko siebie. Teraz tylko od graczy będzie zależało czy skutecznie wykorzystają specjalne zdolności swoich postaci oraz ich różnorodne umiejętności bojowe. W tych bitwach zwycięzca może być tylko jeden!

Informacje podstawowe:

  • Liczba graczy: 2
  • czas rozgrywki: 90-120 min.
  • Wiek: 14+
  • Strona BGG

Kiedy premiera nowego dodatku?

Premiera najnowszego dodatku do Star Wars Shatterpoint, czyli „Nie przyjmuję kapitulacji” zaplanowana została na 02.08.2024. Do tego też dnia potrwa rozpoczęta dziś przedsprzedaż. Sugerowana cena detaliczna tego zestawu wynosi 199,95 zł, jednak w sklepach z grami planszowymi już za około 140-150 złotych możecie go zamówić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *