Odalin: Dungeons of Doom. Dungeon crawler, również w wersji polskiej, na Gamefoudzie

Odalin: Dungeons of Doom. okładka gry

Jeszcze przez dwa tygodnie, na platformie Gamefound, macie szansę na wsparcie dużej gry przygodowej dungeon crawler pod tytułem Odalin: Dungeons of Doom, która ukaże się pod szyldem wydawnictwa Dragori Games.

UWAGA!! Wydawca przewidział również polską wersję językową, co z pewnością wielu z Was bardziej zachęci do bliższego przyjrzenia się kampanii.

Odalin: Dungeons of Doom

Odalin: Dungeons of Doom to strategiczna gra łącząca zarządzanie indywidualną talią kart bohatera i rzutami kośćmi, w której będziecie eksplorować lochy, a te, dzięki modularnej planszy, z każdą rozgrywką mogą wyglądać inaczej.

odalin. figurkaZanurzcie się w świecie, w którym magia została zniekształcona przez demoniczne moce! Przeszukujcie korytarze, aby znaleźć artefakty, łupy oraz ukryte cele. Może Wam się poszczędzi i wśród znalezionych przedmiotów będą te – dedykowane Waszej postaci, co pomoże Wam stać się jeszcze bardziej potężnymi.

Każda karta akcji łączy w sobie moc bohatera i demona. Co ciekawe, to Wy będziecie decydować o tym jak je zbudować, poprzez łączenie obu typów kart – tych z Waszej talii i talii demona. Górna ich część używana jest do potężnych ataków, dolna, posiada specjalne, natychmiastowe efekty, które rozpatrywane są poza Waszą turą co znacznie wpłynie na zmniejszenie czasu rozgrywki.

Pokonując potwory zyskacie Duszę i Zepsucie, które następnie możecie wykorzystać na wzmocnienie Waszego bohatera. Raz na rundę, możecie także wydać je na to, aby przekształcając się w demoniczną postać, zdobyć ogromną moc. Ale uważajcie! bo zbyt duża ilość Zepsucia ciągnie za sobą ryzyko, że stracicie nad sobą kontrolę, a to może zaszkodzić Waszej misji. Dlatego tak ważne jest równoważenie Zepsucia i zdobywanych Dusz, które ponadto wzmocnią Wasze ataki.

Odalin: Dungeons of Doom to bardzo rozbudowana gra przygodowa, w której gracze mają realny wpływ na scenariusze, poprzez dokonywane wybory i rozwój swoich postaci. Grę możecie również rozgrywać w trybie prostszym i bardziej złożonym.

  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Czas gry: 90 – 120 minut
  • Wiek od: 16 lat
  • Strona BGG

CENA 
Pełen pakiet gry z wszystkimi dodatkami to koszt 299,00 $ + wysyłka. Kampanię wesprzecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *