Oh Crab! Polski projekt na Kickstarterze. Ruszyła kampania gry od Smart Flamingo

Trwa kampania gry Oh Crab

Rozpoczął się wyścig krabów, uciekających co sił w szczypcach do morza. Smart flamingo uruchomiło na Kickstarterze kampanię gry Oh Crab – autorskiego projektu Bartosza Szopki i Bartłomieja Zielonki z ilustracjami Radosława Jaszczuka.

Oh Crab! Kampania

W pierwszym etapie (Early bird) trwającym do 23 czerwca grę można kupić za 27 euro (czyli 36% rabatu od SCD). Później cena wzrośnie do 30 euro. Kampania potrwa do 21 lipca do północy, zaś dostawa gier planowana jest na kwiecień 2025 roku.

Co ważne, gra wydana będzie tylko w języku angielskim. Jednak jako jeden z add-onów będzie można dokupić pakiet spolszczający instrukcję oraz karty pomocy (sama gra jest niezależna językowo).

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Gamefound Feast, czyli co nowego czekać będzie na nas na platformie?

Wśród innych add-onów, które można sobie dorzucić do zamówienia jest m.in dodatek do gry (Adventure Pack), upgrade komponentów oraz niektóre wcześniej wydane tytuły wydawnictwa. Smart Flamingo ma w zanadrzu też kilka stretch goali do odblokowania m.in. czwartą dwustronną planszę.

LINK DO KAMPANII

Oh Crab! Opis

Komponenty do gry Oh Crab Jest to gra wyścigowa, w której wcielacie się w role krabów. Wyrwały się one spod noża szefa kuchni i uciekają ze smażalni przez pełną przeszkód plażę, by ukryć się w bezpiecznych morskich falach.

Na ich drodze staną pozostawione przez plażowiczów śmieci, żarłoczne mewy, ale też inne kraby nieporadnie torujące sobie drogę do wody, gdy deptający im po piętach kucharz stanowi zdecydowaną motywację do przyspieszenia kroku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *