Gamefound Feast, czyli co nowego czekać będzie na nas na platformie?

grafika przedstawiająca nowo zapowiedziane tytuły podczas Gamefound Feast

W każdym kwartale platforma Gamefound organizuje Gamefound Feast. Poprzedni odbył się w połowie marca, a dziś kolejny! Jeżeli nie wiecie co to takiego, to śpieszymy z odpowiedzią!

Gamefound Feast. Informacje podstawowe

Feast to wydarzenie organizowane na platformie Gamefound, podczas którego ogłaszane są nazwy debiutujących, istotnych, dużych i ciekawych tytułów. W trakcie tego eventu zazwyczaj odbywa się transmisja na żywo, podczas której prowadzone są rozmowy z twórcami o ich projektach.

Co tym razem zostało zapowiedziane?

 • Valheim The Board Game od MOOD – W tej survivalowej grze kooperacyjnej, gracze wraz ze swoimi sojusznikami mają możliwość eksploracji nieznanych terenów, stawiania czoła złu, zbierania zasobów, budowania bazy oraz tworzenia zbroi i broni, które są niezbędne do pokonania ciągle narastającej ciemności.
 • Onward: the MOBA board game od Skytear Games/PlaySkytear – Przed Wami duchowy następca Skytear. Tytuł ten będzie nie tylko drugą edycją, ale całkowicie nową i dużo bardziej przystępną grą planszową. Nie martwcie się jednak, bo nie zmieniamy uniwersum! Śledźcie kampanię już teraz, bo dzięki temu możecie otrzymać pakiet promocyjny. Znajdą się w nim Wasi ulubieni super bohaterowie w wersji foil!
 • Lands of Galzyr: Dreams and Mysteries od Snowdale Design – Dzięki temu rozszerzeniu do gry Lands of Galzyr poznacie historie każdego z obecnych w grze poszukiwaczy przygód. Wśród nich znajdzie się również nowy duet. Jeżeli graliście w wersję podstawową to nie możecie przegapić tych historii, nowych zadań i nie tylko!
 • Above and Below: Haunted od Red Raven Games – Na horyzoncie już widać samodzielną kontynuację gry Above and Below. Tytuł ten będzie przeznaczony dla 2 do 4 graczy, a w trakcie rozgrywki zagłębimy się w wodne jaskinie i będziemy rekrutować różne postacie. Nie obejdzie się też bez zbudowania wioski na nawiedzonych bangnach.
 • Pest – Guilds of Thokaia (Expension and Reprint) od Archona Games – Na kampanii znajdziecie dodatek do tej taktycznej gry euro. W trakcie rozgrywki musimy stawić czoła zarazie, ale też odbudować upadłe imperium. Tytuł ten dostępny jest maksymalnie dla czterech graczy

Co nowego jeszcze zostało zapowiedziane na Gamefound Feast?

 • Asara od Hasbro – W tej grze zaprojektowanej przez fantastyczny duet Wolfganga Kramera i Michaela Kieslinga rywalizujemy przy budowie fantastycznych wież. Dodatkowo jest to gra typu worker placement przeznaczona dla 2 do 4 graczy.
 • Harakiri: Blades of Honor reprint + Souls of Yom od Synergic Games – Jeżeli era samurajów to coś co lubicie, to ta kampania powinna przypaść Wam do gustu. Czeka na Was przygoda osadzona w fantastycznej scenerii. W czasie kampanii będziecie mogli nabyć reprint Harakiri: Blades of Honor, ale nie tylko. Dostępny będzie również dodatek Souls of Yomi.
 • Rumble Planet od Ankama BoardGames – W tym świecie gra w golfa zmieniła się w międzygwiezdne reality show battle royale. W pudełku znajdą się też mini figurki i modułowa sceneria 3D, dzięki którym nasze wrażenia będą niesamowite.
 • Casus BelliWallace Designs ponownie wkracza na rynek! Casus Belli to gra, która koncentruje się na eksploracji, kolonizacji i wojnach kosmicznych, przeznaczona do rozgrywki solo lub z maksymalnie trzema innymi uczestnikami. Przygotujcie się na nowe doświadczenia w przestrzeni kosmicznej.
 • Terrorscape: Putrefied Enmity od Ice Makes – Wkrótce dostępne będzie specjalne rozszerzenie do niezwykle popularnej gry grozy Terrorscape! Gracze będą mieli dwie opcje: uciekać w obawie o swoje życie lub cieszyć się polowaniem jako zabójcy.
 • Heroes of Might & Magic III: The Board Game – Stronghold, Conflux & Cove Expansion od Archon StudioArchon Studio powraca z ulubioną grą fanów! Niezwykle popularna adaptacja gry wideo, przeznaczona dla 1-4 graczy, opiera się na budowaniu talii, eksploracji oraz rozwoju bohaterów. Liczne rozszerzenia, kampanie solowe i tryb kooperacji zapewnią graczom wiele godzin zabawy. Tym bardziej, że zbliża się nowy dodatek!

Informacje o powyższych tytułach oraz link do live’a, który się odbył znajdziecie również na Gamefound. Link zostawimy Wam TUTAJ.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Zapowiedź Alien Attack: USA. Reiner Knizia w nowej grze o inwazji kosmitów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *